Ve třetí třetině jste se dostali do vedení. I vinou brzkého vyloučení však Třinec brzy srovnal…
Udělali jsme tam chybu, nechali se stáhnout kotoučem. Mezi kruhy jsme v slotu nechali hráče, ten to krásně uklidil do brány. Začínalo se v podstatě od znova, celou dobu to bylo 0:0. Pokračovali jsme dále. Věřil jsem, že pokud nedostaneme rychlý druhý gól, tak že zápas minimálně dovedeme do prodloužení.

Vyrovnávací branka vás nepoložila, že?
Když kluci v minulých zápasech cítili, že jsou na dostřel, a nešli jsme do stavu 1:2, 1:3, tak podávali podobný výkon. Jakmile se to zlomilo a soupeř se utrhl, tak už to bylo těžké. Třinci se naštěstí nepodařilo využít šance během úvodních deseti minut, druhých deset bylo lepší. Pak už to byl boj, přelívaná, čekalo se na chybu. Za dva body jsme obrovsky rádi.

Hokejisté Zlína (modré dresy) v předehrávce 26. kola Tipsport extraligy vyzvali vedoucí Třinec.
Výborně! Berani si vyšlápli na vedoucí mužstvo extraligy

Výborný výkon znovu podal Libor Kašík. Dostane ještě více prostoru?
Když gólman vychytá vítězství, tak v brance zůstává. Uvidíme však, jaký to bude mít vývoj. I Dan Huf předtím chytal kvalitní utkání. Naše ztráty nebyly o gólmanech, dávali jsme jeden gól. Na ten se vyhrává opravdu těžko.

Od dalších zápasů s největší pravděpodobností přijdete o diváky. Jak tuto situaci vnímáte?
Pro všechny to bude stejné. Horší by bylo, kdyby jen Zlínský nebo Moravskoslezský kraj měl omezení a ostatní hráli před plným zimákem. Musíme se s tím vyrovnat. Všichni jsme si asi mysleli, že letos nás už covid nedožene. Bohužel se tak stalo.