Mužstvo hlavního kouče Antonína Stavjani v základní části skončilo na osmé pozici, vinou čehož muselo do předkola. V něm s Trenčínem otočilo sérii z 1:2 na utkání, nakonec zvítězilo 3:2. Ve čtvrtfinále porazilo první Poprad 4:2 na zápasy, přičemž znovu čelilo stavu 1:2. V semifinále poté přehrálo druhé Michalovce 4:2 na utkání. Ve finále se utkalo s třetím týmem základní části se Spišskou Novou Vsí.

Nitra postupně vyhrála 3:2, 5:2, 5:1. Ve středečním duelu se v čase 55:31 ujala vedení, minutu a dvě vteřiny před koncem třetí třetiny bylo vyrovnáno. Domácím ale v prodloužení stačila jen minuta a devětapadesát vteřin, když vítězný gól a titulovou trefu vystřelil Bubela.

Jan Srdínko se nově stal sportovním manažerem A-týmu Beranů.
Srdínko o pozici SM: Když bude potřeba, klukům pomůžu. Vrátí se na střídačku?

Mančaft z jihu Slovenska tak slaví druhý titul v historii, poprvé se mu to podařilo v sezoně 2015/2016, ke kterému je dovedl právě Stavjaňa. 61letý kouč kromě toho získal s klubem tři stříbra a dva bronzy.

Kašík přišel do Nitry v průběhu loňské sezony. V letošním ročníku odchytal 43 zápasů, 11 z toho v play-off. V něm měl úspěšnost zásahů 95,9 %.