„Realizační tým zlínského A-mužstva prošel výraznými změnami. Po středeční porážce 3:4 v prodloužení na ledě Třebíče ve svých funkcích končí hlavní trenér Miloš Říha a asistenti Petr Leška s Oldřichem Horákem. Tým dočasně přebírá dosavadní trenér juniorky Jan Srdínko, asistentem mu bude šéftrenér mládeže Zdeněk Sedlák,“ informoval klub v tiskové zprávě.

Zdroj: Deník/ Martin Břenek

„Výkony, kterými se mužstvo v dosavadním průběhu sezóny prezentovalo, nenaplňovaly očekávání vedení klubu, a proto jsme se rozhodli dát týmu nový impuls. Milošovi, Petrovi a Oldovi bychom však chtěli poděkovat za odvedenou práci a popřát jen to nejlepší do budoucna,“ vysvětlil generální manažer klubu Jan Pravda.

Junioři Beranů ztratili vedení s Duklou Jihlava. Na snímku Jan Srdínko.Jan Srdínko během letošního zápasu juniorky.Zdroj: pro Deník/Jan Zahnaš

Srdínko se Sedlákem už převzali čtvrteční dopolední trénink, hned v pátek je čeká ostrá společná premiéra proti Vsetínu. Specifický zápas to bude především pro Srdínka, který ještě loni na podzim vedl A-tým Valachů.

Hokejisté Zlína (žlutomodré dresy) doma čelili Frýdku-Místku. Na snímku Zdeněk Sedlák starší.Zdeněk Sedlák starší asistoval Miloši Říhovi při loňském triumfu Beranů v Chance lize.Zdroj: pro Deník/Jan Zahnaš

Zdroj: Deník/ Martin Břenek