„Myslím si, že základní části ligy mladších žáků ´A´ jsme zvládli dobře. Střídali se z naši strany lepší zápasy s horšími. Paradoxně čím byl lepší soupeř, tak jsme většinou podali lepší výkon,“ potěšilo kouče zlínského výběru Dominika Matulu.

Zdroj: Břenek Martin

„Každopádně prioritou byl postup a umístění do druhého místa, abychom hráli od další části už jen s kvalitními týmy. Ukázalo nám to spoustu věci, ať už že jsme schopni hrát krásný hokej, ale i to, že pořad máme na čem pracovat! A to především často na týmovosti a naučit se to, ze přihrávka je v hokeji to nejlepší a nejrychlejší, co existuje,“ zdůraznil trenér Beránků.

Mladí hokejisté Kroměříže (v bílém) v rámci krajské soutěže starších žáků ročníku narozených 2010 poprvé v sezoně slavili vítězství, porazili Přerov 8:6.
OBRAZEM. Velká radost mladých hokejistů Kroměříže, v derby sťali Přerov

„Každopádně bych chtěl kluky pochválit, protože za celou základní část jsme odcházeli pouze jednou jako poraženi. Kvalita týmu se ale ukáže až teď,“ zvedl varovně prst Dominik Matula.

BANÍK HODONÍN - PSG BERANI ZLÍN 3:5 (2:1, 0:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 10. Vytrhlíková, 11. Čumba E., 48. Čumba E. - 1. Štefan (Benda, Burian), 22. Štefan (Burian), 23. Rudolf, 41. Štefan (Benda), 56. Rudolf. Rozhodčí: Chramosta, Kramář. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 48.

Hodonín: Jandorová - Matyáš, Bílek, Kosek, Kotásek L.- Kožina, Minaschek, Vytrhlíková, Machala, Šimkovič, Mohyla, Blaha, Čumba E. Trenér: Martin Vyrůbalík. Zlín: Juráň - Plšek, Benda, Blažek, Kopeček, Suchý, Uřičář, Zelinka, Břenek, Burian, Rudolf, Holub, Smetana, Gajdošík, Štefan, Štěpánek. Trenér: Dominik Matula.