Zápas mezi prvním a šestým týmem tabulky se od začátku vyvíjel lépe pro vicemistra z Napajedel, který šel brzy do vedení. „Podařilo se nám dobře vstoupit do zápasu, když jsme soupeři během pěti úvodních minut vstřelili tři branky. Ve druhé půli se však soupeř pokusil o zvrat, ale za stavu 4:2 nás uklidnil pátý gól. Poté jsme již zápas pohodlně dotáhli do zdárného konce,“ byl po zápase spokojený útočník dosavadního lídra soutěže Martin Jünger. „Prozatím podáváme stabilní výkony a kromě dvou zápasů, kde jsme se ovšem nesešli v plné síle, jsme s dosavadním průběhem soutěže spokojeni,“ dodal Jünger.

Nejbližší pronásledovatel lídra – otrokovický BUM – sehrál v uplynulém týdnu hned dva zápasy. Nejprve jasně porazil Vizovice 6:1 a o dva dny později v předehrávce těsně udolal souseda v tabulce Rudé kohouty.

Ve druhé amatérské soutěži hrané na kluzištích krajského města – Zlínské hobby lize (ZHoL) – se nejlépe vedlo týmům z čela tabulky. Vedoucí Lípa porazila vysoko Torpédo (10:3), druhý Falcon deklasoval v přestřelce Hamag 13:7, přičemž čtyřmi brankami se prezentoval Jaroslav Režňák z týmu vítěze.

Výsledky 12. kola ZAMHL: Kohouti – Březnice 8:2 (Heneš L., Heneš P. po 2, Baďura, Vaculík – Jankovi, Mikel), Vizovice – BUM Otrokovice 1:6 (Kubiš L. – Dalajka, Hejtmánek, Hájek, Kapsa, Zubík, Žikovský Pavel), PSVS Napajedla – Baťovka 7:3 (Mrňka 2, Pavel 2, Jünger, Kokeš, Otáhal – Zelenický, Rozum, Barvík), KAS Napajedla – Šneci Otrokovice 11:1, Sharks Malenovice – ART Zlín 12:2. Předehrávka 13. kola: BUM Otrokovice – Rudí kohouti 3:2 (Karafiát 2, Štětkář R.- Heneš L., Liss).
Výsledky 9. kola ZHoL: Falcon – Hamag 13:7, Torpédo – Lípa 3:10, Mladcová – O2 Zlín 6:7 po sam. náj., Zdema Vikings – Rotor Podhoří 4:1.