Ovšem místo žlutomodrého dresu, ve kterém zvedl v roce 2014 mistrovský pohár, se dohodl s pražskou Spartou. V klubu z české metropole se potká ještě vloni útočníkem Zlína Robertem Říčkou.

„Jsem rád, že se Sparta ozvala s nabídkou, která byla od začátku velmi konkrétní, a jednání se mi líbilo. První pocity jsou takové, že se moc těším do nového prostředí, je to pro mě velká výzva. Zájem tak slavného klubu jako je Sparta potěší každého,“ říká Zámorský pro klubový web pražské Sparty, který poslední dvě sezony strávil ve švédském Örebro.

„Hned dva dny po mém konci sezony ve Švédsku se Sparta ozvala a začaly se řešit veškeré věci. Nakonec z toho vyplynula naše dohoda a podpis smlouvy. Mluvil jsem už i s trenérem Kalousem, který mi řekl, co by ode mě očekával, za což jsem moc rád. Vím, čím mohu být týmu vzhledem ke svému stylu hru prospěšný a věřím, že to ve Spartě dokážu,“ dodává čtyřiadvacetiletý obránce.

Zámorský po odchodu ze Zlína se zlatou extraligovou medailí v kapse se dohodl s finským Blues Espoo, následně po něm sáhli i New York Rangers, se kterými Zámorský uzavřel dvouletý kontrakt. Nikdy si za ně ale nezahrál. Ročník 2014/2015 načal v Espoo, poté se stěhoval do švédského Örebro. Následující sezonu začal v AHL, konkrétně v celku Hartford Wolf Pack, kde odehrál 10 utkání. Poté se vrátil do Örebro, kde strávil rovněž kompletní ročník 2016/2017.

Nyní se vrací do české extraligy, ovšem do pražské Sparty.