„Chybí, aby byl každý zápas vyprodán,“ řekl s trochou nadsázky generální manažer Miroslav Michalovský.

V probíhajícím extraligovém ročníku televize vysílaly sedm zlínských zápasů. Z toho tři se hrály na Zimním stadionu Luďka Čajky. „Letos nám zachovávají neobyčejnou přízeň, což je pozitivní pro generálního sponzora. Ovšem na druhou stranu se přímý přenos na návštěvnosti dost negativně projeví,“ uvědomuje si Michalovský.

Vedení chce svým fanouškům nabídnout co nejlepší komfort. Ovšem zlínský stadion stárne. V současnosti patří mezi nejstarší v extralize. Proto je nutná rozsáhlá rekonstrukce celého objektu. Pro příští sezonu je naplánována velká modernizace kabiny extraligového týmu. „Bude stát čtyři až pět milionů korun. A kolik by stála kompletní rekonstrukce stadionu? Podle našich propočtů okolo tří až čtyř set milionů korun. Proto si nyní nedokážu představit, kde bychom sehnali tolik peněz,“ posteskl si prezident klubu Martin Janečka.

Stejně jako před lety v profesionálním fotbale i nyní v hokeji se připravuje projekt modernizace stadionů. „Veškeré podklady jsou na APK těsně před schválením. Budou se stanovovat podmínky a časový harmonogram. V určitém časovém horizontu se rozsáhlé modernizaci určitě nevyhneme,“ předpověděl Michalovský.