„To byl hřebík. Přišli jsme o bod,“ litoval zkušený obránce Zlína David Nosek.

„Byl to smolný a smrtící gól. Byla to přitom běžná situace, byli jsme krutě potrestání. Nezasloužili jsme si to,“ cítil mrzutost kapitán Beranů Tomáš Žižka.

„Je to těžké, čekali jsme, že bodů budeme mít po dvou kolech víc. Takový je ale život. Musíme porazit v pátek Olomouc,“ uvědomuje si Nosek, který je jedním ze tří střelců Zlína po dvou zápasech.

„Teď ale nesmíme panikařit a zase jít s klidnou hlavou do dalších víkendových zápasů,“ přidal se ke svému parťákovi Žižka.

Ani Noskova přesilovková trefa v Karlových Varech nestačila. Včera stáhli dvoubrankové manko Honejsek s kapitánem Žižkou.

„Ve Varech jsme nehráli špatně, až na malou chvilku jsme byli lepší. Neodvezli jsme žádný bod. I když jsme nyní prohrávali 0:2, podařilo se nám vyrovnat. Do Vítkovic jsme bušili, gól na 3:2 visel spíš na naší straně,“ myslí si Nosek.

Opticky přitom byl až na pár momentů Zlín aktivnější.

„To je právě to, že jsme byli lepší. Měli jsme pasáže, kdy jsme měli soupeři odskočit. Musíme tvrdě dřít a týden zase odmakat,“ ví Žižka.

„Mělo to víc krve v soubojích, ve Varech mi přišlo, že jsme šance měli, ale důraz před brankou nebyl. A také jsme si říkali, že musíme jít v brankovišti na krev,“ věděl vůdce Beranů Tomáš Žižka.