„Začátek byl z naší strany dobrý, dostali jsme se do vedení. Ve druhé třetině jsme ale opustili naši hru, nehráli jsme tak, jak jsme chtěli. Až ve třetí třetině jsme se k tomu zase vrátili. Ke konci jsme udělali pár chyb a zdramatizovali jsme celé utkání, což je škoda. Takové zápasy jednoznačně musíme zvládat," okomentoval výhru domácích pro oficiální stránky Beranů asistent trenéra Oldřich Horák.

Domácí hokejisté úvodní dějství ovládli 2:0, po polovině zápasu díky trefě Tomečka šli do třígólového vedení. Osm minut před koncem ještě vedli 5:2, hosté díky silnému závěru snížili na rozdíl jediné branky. Tři body však zůstaly ve Zlíně.

Asistent trenéra Beranů Luboš Rob.
Kouče Beranů Roba vytočilo zbytečné vyloučení. Vysvětlil odmítnutý odklad

V sobotu od 12.00 hodin doma přivítají osmnácté České Budějovice. Beranům aktuálně náleží deváté místo.

Extraliga juniorů, 31. kolo

PSG Berani Zlín – EC Red Bull Salzburg 5:4 (2:0, 1:0, 2:4)

Branky a nahrávky: 3. Chludil (Frömel, Riedl), 15. Talafa (Kunst), 31. Tomeček (Horský), 47. Frömel (Burian), 52. Horský (Talafa, Kunst) – 45. Sin (Weber), 49. Jelavic (Winkelmann, Wolf), 58. Hupach (Sumpf, Kauhanen), 59. Eckl

PSG Berani Zlín: Šarman (Synek) – Kunst, Burian, Nábělek, Hamrla, Nábělek, Talafa, Velikovský, Riedl – Ramert, Tomeček, Martinec, Horský, Dědek, Masař, Frömel, Marek, Chludil, Čechmánek.

EC Red Bull Salzburg: Wolf (Clara) – Kauhanen, Sinn, Weber, Hübner, Winkelmann, Kirchebner – Sumpf, Wurzer, Jelavic, Eckl, Stiegler, Mackner, Zieshe, Vinzens, Ruckdäschel, Hupach, Schreiner.

Rozhodčí: Vaněk, Blaha, Hanzlík, Bartoň