„Měli jsme špatný začátek, soupeř toho využil, díky přesilovce šel do vedení. Pak se to mírně vylepšilo. Naše hra však dnes trochu postrádala jiskru. Zápas jsme si prohráli v závěrečných minutách, byla tam úplně zbytečná dvě tři vyloučení. V plném počtu bychom to uhráli, vinou trestů jsme to ale nedotáhli do vítězného konce. Pardubice zaslouženě vyhrály," glosoval neúspěšný duel hlavní trenér Beranů Rostislav Vlach.

Domácí už ve druhé minutě šli do čtyř, což rezerva Dynama dokázala potrestat. Ševci ještě v první třetině vyrovnali, první trefou v "A" Zlína se prezentoval Luža. Obrat ve druhém dějství zaznamenal Bartko, jenž využil početní převahu. Už se pomalu schylovalo k vítězství ševců, Pardubice ale v čase 57:38 srovnali, opět z přesilové hry. O výhře pak rozhodli v samostatných nájezdech.

Berani se ve středu představí na ledě Frýdku-Místku, který dnes zvítězil na ledě první Poruby. Svěřenci Rostislava Vlacha se aktuálně nachází na osmém místě Chance ligy.

Chance liga, 24. kolo

PSG Berani Zlín –⁠ HC Dynamo Pardubice B 2:3 s. n. (1:1, 1:0, 0:1 –⁠ 0:0)

Branky a nahrávky: 15. Luža (Hejcman), 40. Bartko (Talafa) – 3. Pochobradský (Zdráhal, T. Zeman), 58. Kaut (Nedbal, T. Urban), rozh. náj. Belluš. Střely na branku: 36:23. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:2. Diváci: 1 942.

PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Suhrada, Kachyňa, Talafa, Bukač, Zbořil, Bartko, Husa – Ondráček (A), Honejsek, Mrázek – Kubiš (C), Kindl, Illéš – Köhler (A), Hejcman, Pospíšil – Zabloudil, Gago, Luža.

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Nedbal, Zdráhal, Chabada, Drtina, Hrádek, Sýkora, Kubíček – Belluš, Kaut, Lichtag – T. Urban, P. Machač, Půhoný – M. Machač, T. Zeman, Pochobradský – Kaplan, Herčík, M. Rohlík.