Domácí měli v úvodní části herně navrch, znovu je ale zlobila koncovka. Když už to vypadalo, že by mohli vsítit gól, předvedl se gólman hostů. V případě střelby Süsse se za ním ozvala i tyč!

Hosté se zkraje druhé části snažili o vyrovnání, i díky početní převaze uzamkli Berany v jejich pásmu, gól z toho nevstřelili. Ševci naopak konečně doma skórovali, postaral se o to Čáp, jehož střela se odrazila od tyče do sítě. Favorit své vedení navýšil v přesilové hře, přesnou střelu uklidil za gólmana Dukly Süss.

Dukla to nezabalila, ve 44. minutě se jí podařilo snížit z přesilové hry. Gól Jihlavu znovu nakopl, v početní převaze ovšem ševcům vrátil dvougólový náskok Lang. Když se hosté ještě nadechovali k náporu, tak trefou do prázdné definitivně stvrdil tři body Paukku. Soupeři se už jen podařilo korigovat, opět v přesilové hře.

Chance liga, 26. kolo

Berani Zlín – HC Dukla Jihlava 4:2 (0:0, 2:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 28. Čáp (Novák, Salonen), 34. Süss (Salonen), 54. M. Lang (Suhrada, Novák). 56. Paukku (Lang) – 44. T. Havránek (Štefančík, Dundáček, 60. Cachnín (Dudáček, Havránek).

Střely na branku: 31:27. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:2. Rozhodčí: Kubičík, Šico – Vašíček, Veselý. Diváci: 1 625.

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Zbořil, Salonen, Hrbas (A), Husa, M. Novotný, Čáp, Suhrada – Novák, Süss, Paukku – Šlahař, Kindl, Pospíšil – M. Lang, Werbik, Salmio – Köhler (C), Gago, P. Sedláček (A).

HC Dukla Jihlava: A. Beran (Maláč) – Bilčík, Strejček, Dundáček, D. Kolář (A), Ozols, Dvořák, Chvátal – Čachotský (C), D. Bartoš, Cachnín – Harkabus (A), T. Havránek, Jelínek – Štefančík, Kuprijanov, Burkov – Krajč, Pořízek, V. Brož.