Domácím se do sestavy vrátil Kindl, naopak z ní vypadl Sadovikov. Poprvé od návratu se na domácím ledě představil Holík.

První dějství gól nenabídlo. Oba mančafty si vytvořily málo šancí i závarů, avšak bez výsledného efektu. V závěru dějství Berani šli do čtyř. Ačkoliv neinkasovali, mělo to vliv na další průběh.

Ševci šli na začátku další třetiny do tří, v tradičním oslabení inkasovali. Dvakrát se v průběhu této části řítil z boku na Hamalčíka Holík, své akce však dobře nevyřešil. Z náhodného pokusu vyrovnal Süss, který se jedenáctým gólem osamostatnil na čele tabulky střelců Zlína. Loňský vítěz Chance ligy podruhé obdržel branku, v závěru třetiny znovu ve čtyřech.

Domácí ve třetím děství dobývali svatyni hostů, do velkých příležitostí se nedostali. Z ojedinělého útoku potřetí inkasovali, přesto se nevzdali, Novák se postaral o snížení. Další góly už nepadly.

Chance liga, 41. kolo

Berani Zlín – HC Baník Sokolov 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 38. Süss (Zbořil, Werbik), 56. Novák (Husa, Gago) – 23. Tomeček (Vracovský, Kverka), 40. Osmík (Tomeček, Weinhold), 54. Osmík (Vrdlovec).

Střely na branku: 36:19. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:2. Rozhodčí: Maršálek, Rapák – Hanzlík, Peluha. Diváci: 2 115.

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Suhrada, M. Novotný, Warg, Čáp, Riedl, Husa, Zbořil – Paukku, Holík, M. Lang – Süss, Werbik, Novák – Z. Sedlák, Kindl, Tomi – P. Sedláček (A), Gago, Köhler (C).

HC Baník Sokolov: Hamalčík (Michajlov) – M. Rohan (A), Mlčák, Bulka, Weinhold, Krajčík, Tureček, Dorot – Vracovský, Kverka (A), Bernovský – Osmík, Vrdlovec, Tomeček – Kysela, M. Adámek, Šlechta – Křemen, T. Rohan (C), D. Novotný.