Berani vstoupili do zápasu s Kolínem ve stejné sestavě jako v pátek proti Porubě. Ve třetí minutě hry však už prohrávali, chybu v defenzívě potrestal vsetínský odchovanec Jan Půček. Domácí sice v prvním dějství hosty jasně přestříleli, ke gólu to však nevedlo.

Zkraje druhé části ale hned bylo veseleji, Gago pouhých 39 vteřin po začátku třetiny prostřelil Soukupa. Když do poloviny zápasu ještě udeřili Bukač a Kubiš, vypadalo to s Berany velmi slibně. V této dvacetiminutovce však ještě dvakrát faulovali, hráli ve třech. V následné tradiční početní nevýhodě dovolili soupeři podruhé skórovat.

Bylo ještě hůře, Kozli po důrazu na brankovišti srovnali na 3:3. Berani zůstali opařeni, což trvalo do konce třetí třetiny. V prodloužení nakonec uspěli, 25 vteřin před koncem prodloužení se prosadil Honejsek.

Chance liga, 27. kolo

PSG Berani Zlín – SC Marimex Kolín 4:3 p. p. (0:1, 3:1, 0:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 21. Gago, 23. Bukač (Hejcman, Köhler), 30. Kubiš (Hejcman, Zbořil). 65. Honejsek – 3. J. Půček (Morong, Čáp), 35. Pajer (Matějček), 42. Pajer (J. Půček). Střely na branku: 44:24. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:1. Rozhodčí: Petružálek, Rapák – Zídek, Komínek. Diváci: 1 376.

PSG Berani Zlín: Huf (Synek) – Suhrada, Kachyňa, Talafa, Bukač, Zbořil, Bartko, Husa – P. Sedláček, Honejsek, Ondráček – Kubiš, Kindl, Frömel – Gago, Hejcman, Illéš – Köhler, Luža, Mrázek.

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Piegl, Křepelka, Niko, Čáp, T. Jelínek, Cibák, Naar – Ouřada, Korkiakoski, Sklenář – Zd. Král, Moravec, Morong – Pajer, Matějček, Síla – Lang, Polák, J. Půček.