„Oslovili jsme ho, vedli jsme docela dlouhé rozhovory. Chce pracovat na sportovní stránce směrem k áčku i mládeži. Využít jeho zkušeností a pohledu na věc. Není to žádná mediální záležitost a on není žádný mluvka klubu," vysvětloval současný šéf klubu Adamík s tím, že tréninků áčka se zatím účastnit nebude.

„Petr ale na zimáku denně je, má tady své děti, jsme víceméně v kontaktu. Je to čerstvé, cestičky k sobě vychodíme. Říkal mi, že jestli chceme pomoct, chce být u toho a vidět do všech zákulisních věcí," popisoval Adamík jednání s legendou klubu.

Rokování zároveň pokračují i s Petrem Čajánkem.

„Chceme se o tom bavit dál. Je to o nás i o něm, abychom si k sobě našli cestu. Je to velmi vstřícné," doplnil Adamík, jenž zároveň potvrdil, že společnost PSG, generální partner klubu, po sezoně ukončí podporu zlínského hokeje.

„Hledáme nového partnera, který by přinesl jistotu. Rozpočet na letošní ročník je zajištěný. Hráči budou včas dostávat výplaty. Z větší části je pokrytá i další sezona. Vidíme na drtivou většinu prostředků. Zase budeme hrát v extralize důstojnou roli," tvrdil Adamík.