„Děti ve věku od čtyř do osmi let mají unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Smyslem celorepublikové akce je ukázat dětem, že lední hokej je krásný a zábavný sport, při kterém získají hodně kamarádů. Posláním Týdne hokeje není jen přivedení nových talentů k lednímu hokeji, ale především navázání nových přátelství, prvotního zážitku k hokeji, získání nových kamarádů a zajistit nejpopulárnějšímu zimnímu sportu ještě lepší budoucnost," stojí v oficiálním prohlášení této akce.

„Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1 500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM."

Pokud své dítě hodláte do této akce zapojit, tak mu s sebou stačí přinést brusle, helmu a rukavice. V případě absence tohoto vybavení je možné se obrátit na trenéry Petra Žáka (zak@beranizlin.cz) nebo Vladimíra Sedláře (sedlar@beranizlin.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

A co vás v sobotu v PSG aréně čeká?

- pestrý a zábavný program na ledě pod vedením trenérů klubu, mladých hokejistů i maskota Berana
- možnost vyzkoušet si samostatné nájezdy (na ledě budou mladí brankáři)
- možnost prohlédnout si další sportovní zázemí PSG arény (hokejová šatna, tělocvična, střílna)
- pro každého dětského návštěvníka bude připraven zajímavý hokejový dárek
- po celou dobu konání bude pro návštěvníky otevřen bufet