„Včera mi vedení brněnského týmu volalo, že mám jít do Zlína. No a dneska ráno jsme už zde,“ smál se i přes bleskurychlý přesun sympatický 29letý kanadský hokejista Alexandre Mallet, jenž si se zlínským Adamem Zbořilem vyměnil místo v brněnské kabině.

„Především doufám, že budeme bojovat a snažit se nebýt poslední! To je v tuto chvíli nejdůležitější! Nerad bych spadl se Zlínem do nižší soutěže, proto náš čeká ještě velký boj,“ řekl odhodlaně pro klubové stránky Mallet, který se představí již v úterý odpoledne v domácím duelu Zlína s Plzní.

Do kádru extraligových hokejistů Zlína přichází Kanaďan Alexandre Mallet, zatímco do kabiny brněnské Komety se výměnou vydává Adam Zbořil.
PODÍVEJTE SE: Nová posila Mallet již vyjela s Berany na led!

Jak vzpomínáte na duely proti Zlínu?

Pamatuji si, že fanoušci tu byli vždy skvělí, takže to jsem očekával. Ale s novými restrikcemi, kdy jich tolik v hledišti nebude, to bude trochu smutné.

Znáte někoho ze zlínské kabiny?

Pár kluků ano – Ondru Němce, Libora Kašíka, velkého Bedřicha Köhlera. Ale i Lukáše Vopelku, Radka Veselého. Moc rád si s nimi zahraji.

Bavil jste se před příjezdem s někým o Zlínu?

Ani ne, vždyť jsem se to dozvěděl v pondělí večer. Jen mi řekli, že se mám v úterý ráno hlásit na tréninku ve Zlíně. Více jsme toho probrat nestihli.

Do kádru extraligových hokejistů Zlína přichází Kanaďan Alexandre Mallet, zatímco do kabiny brněnské Komety se výměnou vydává Adam Zbořil.
Výměna mezi hokejovými rivaly! Berany posílí útočník z Komety Brno

Už znáte svou roli v týmu?

Určitě bude větší než byla naposledy v Brně. Budu chtít dokázat, že si důvěru zasloužím. Na ledě budu chtít prodat své přednosti – jsem velký silový útočník. Jsem hodně energický a rychlý, mám dobrý forčeking. Stejně tak umím hrát do obrany a jsem připraven hrát v oslabení.