„K tomu bych se nechtěl vyjadřovat, o jaké postihy půjde. Ale budou ve všech směrech," naznačil leccos Vlach.

A ten se společně s vedením PSG, které mu nedávno vyjádřilo důvěru, ohlíží po posilách.

„Zvažujeme možnosti, ale trh je omezený. Nejde o to, abychom jen někoho vyměnili nebo přivedli, ale aby to byl hráč, který by nám v naší situaci pomohl," vysvětluje zlínský kouč.

Ve Zlíně se spekulovalo o příchodu někdejšího slovenského forvarda Vítkovic Rudolfa Huny, který působil v Popradu, jenže dnes si plácl s konkurenčními Karlovými Vary.

„Agenti průběžně přicházejí do více klubů s nabídkami, které zvažují možnosti," podotkl k věci Vlach, který by rád přivedl zadáka i útočníka.

„Dnes je ale dobrý obránce vyvážený zlatem. A těžko najdeme i nadprůměrného hráče, který umí dát branku," myslí si Vlach.

Tomu se navíc rozrostla marodka v obraných řadách, jelikož do zápasu nezasáhli Řezníček s Urbancem.

„Bohužel ke změně v sestavě oproti minulému zápasu muselo přijít. Řízek má nespecifikované zdravotní problémy a i Paca Urbanec je dlouhodobě nemocný. Proto jsme sestavu museli změnit," vysvětluje Vlach.

Ten vyloučil i další spekulaci ohledně návratu Petra Zámorského, který na farmě New Yorku Rangers v Hartfordu (AHL) odehrál čtyři ze sedmi zápasů s bilancí jedné asistence a dvou minusových bodů při účasti při vstřelených a inkasovaných brankách.

„Má klauzuli ve smlouvě, kde je možný návrat vyloučený," podotkl Vlach.