„V praxi to bude znamenat, že fanoušek si může koupit maximálně dva lístky na nedělní duel a stejný počet na pondělní čtvrtý zápas série. Dohromady tedy čtyři," upřesnil jednatel hokejového klubu PSG Zlín Patrik Kamas.

Úvodní dva zápasy čtvrtfinále mezi Kometou a PSG Zlín se uskuteční ve středu a ve čtvrtek v brněnské hale Rondo. První domácí zápas série ve Zlíně je na programu v neděli 15. března od 15.30 hodin, druhý pak v pondělí 16. března od 18.20 hodin před kamerami ČT sport.

Pokud bude chtít fanoušek navštívit nejbližší hokejová utkání, bude muset sáhnout hlouběji do kapsy, než jak tomu bylo během základní části. Výše vstupného byla stanovena na stejné úrovni, jako při posledních semifinálových bitvách s třineckými Oceláři.

„Výhodu tak opět mají majitelé permanentních vstupenek, které stejně jako v minulých sezonách zůstávají v platnosti i pro rozhodující fázi sezony," upozornil Kamas.

Podle vývoje a stavu série by se uskutečnil na zlínském ledě i případný šestý zápas čtvrtfinále v sobotu 21. března. Termín předprodeje bude upřesněn později.

Ceny vstupenek na čtvrtfinále play off 2015 s Kometou ve Zlíně:

stání: 200,- Kč
sezení kategorie B: 250 Kč
sezení kategorie A: 360 Kč
klubová sedadla P10: 550 Kč