Do branky Beranů se poprvé po třech týdnech postavil Kašík, už po 38 vteřinách hry však ze sítě musel tahat kotouč. Stejné to bylo o patnáct minut později, kdy Lalancette poslal domácí do vedení 2:0. První dějství pro Berany celkově nebylo vydařené, na střely prohráli 4:19.

Hosté ve druhé třetině lépe vzdorovali, ve 22. minutě se z přesilové hry prosadil Gazda. Svěřence Luboše Jenáčka však vyrovnání nečekalo, Hradec naopak ve 33. minutě znovu vedl o dvě branky. Jelikož Jergl ve třetím dějství zvýšil na 4:1, tak Berani znovu museli zapomenout na zisk bodů.

Tipsport ELH, 20. kolo

Mountfield HK – PSG Berani Zlín 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 1. Lev (Oksanen, Smoleňák), 16. Lalancette (Kelly Klíma), 33. Oksanen, 48. Jergl (Perret, McCormack) – 22. Gazda (Trška, T. Mikúš). Střely na branku: 37:18. Rozhodčí: Šír, Sýkora – Gebauer, Hlavatý. Diváci: 3 147

Mountfield HK: Kiviaho (Š. Lukeš) – Nedomlel, Blain, Gaspar, F. Pavlík (A), Kalina, McCormack, Jank – Smoleňák (C), Lev (A), Oksanen – Perret, Kevin Klíma, Jergl – R. Pilař, Lalancette, Kelly Klíma – Šalda, Koukal, Orsava.

PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Suhrada, O. Němec (A), Mamčics, Gazda, Trška, Ferenc, M. Novotný – T. Mikúš, Hejcman, Vopelka – Köhler (A), A. Zbořil, O. Flynn – Kubiš (C), P. Sedláček, Karafiát – Frömel, R. Veselý, Sebera.