„Včera (pátek) jsme měli mítink, kluky měl nastartovat. První dvě třetiny jsme však byli absolutně bez nasazení, nebyla ochota bojovat. Přitom potřebujeme sbírat každý bod!“ zdůraznil výrazně rozladěný Kapuš.

Hostující hokejisty v úvodním dějství ještě držel brankář Kořének, jenž dostal šanci místo Hufa, domácí borci navíc zahazovali šance. Frýdek-Místek po 20 minutách vedl pouze 1:0, před první komerční přestávkou ve druhém dějství však už 3:0!

„S obrovskou lehkostí dostáváme góly, s obrovskou těžkostí je dáváme. Předvedli jsme absolutní individuální chyby, které nás zařezaly. U prvních třech gólů jsme prohrávali souboje, ani ne tak silové, ale bruslařské,“ zmínil slovenský kouč důležité aspekty u obdržených gólů.

Ještě ve druhém dějství snížil Süss, ve třetím na 3:2 poté Salmio. Na místo tlaku přišel však čtvrtý gól Rysů, pátý přidali v power-play do prázdné svatyně.

„Zájem byl až ve třetí třetině. Nemyslím si ale, že bychom měli hledat pozitivum, mělo to nastat daleko dříve, o body jsme měli zabojovat úplně jiným způsobem.“

Hokejový Zlín ve 43. kole Chance ligy zavítal na led Frýdku-Místku.
OBRAZEM: Berani dostali bůra ve Frýdku-Místku

„Kluky jsme upozorňovali, že musíme hrát na puku, že v přesilovce si musíme dát puky do hokejky, přesné přihrávky, což jsme nedělali. Za poslední zápasy je to pro nás největší zklamání,“ zlobil se Richard Kapuš.

Berani se po víkendu propadli na osmé místo Chance ligy, na šestou pozici však stále ztrácí jen bod. Na čtvrtou Třebíč bodů pět.

Ve středu doma od 17.30 hodin hostí třetí Prostějov.