„Každý tým má soupeře, který mu nesedí. Není to nic výjimečného. Moc se nám také nedaří proti týmům zespodu tabulky. Nevím, jestli je to podcenění, nebo náhoda, ale neumíme to na ně a výsledky jsou těsné," upozorňuje hlavní kouč Zlína Rostislav Vlach.

„Je to hodně bojovné a důrazné mužstvo. Mají tým postavený na pár zkušených hráčích a výborném gólmanovi. I když jsou ve spodní části tabulky, o body budou bojovat. Musíme se na ně nachystat," ví stratég úřadujícího vicemistra.

Velký otazník visí nad startem útočníka Antonína Honejska, který měl zánět nosohltanu. „Záleží, jak se bude cítit," poznamenal Vlach, který nebude moct využít ani beka Matějíčka (podvrtnuté zápěstí)ani Jiřího Ondráčka (záda). Naopak do hry by mohli zasáhnout bek Valenta i Zdeněk Okál.

Brankář Libor Kašík, který marodí s natrženým svalem, by se měl vrátit na led po neděli. „Snad by už konečně mohl začít s tréninkem a do zápasů s Vary a s Pardubicemi zasáhnout," věří Vlach, který by dnes měl mít k dispozici opět „hosta" z prvoligového Šumperku. „A v neděli se ještě uvidí," uzavřel Vlach.