Zlínští fanoušci zářili štěstím. Vždyť Ševci odvrátili brněnský postupový mečbol, zatli zuby a „nasypali Brňákům pět gólů do jejich kasy", z toho jen v první třetině čtyři. Většina z nich nemohla mluvit, jak povzbuzovali, fandili a zpívali. Žlutomodrá atmosféra, žlutomodré peklo, jak je u soupeřů nazýváno, dalo o sobě patřičně vědět.

„Já ani nemůžu mluvit, bylo to výjimečné, úžasné," rozplývali se po utkání Lidka Voráčová a Jarda Válek ze Zlína. „Máme radost a doufám, že je to na nás vidět," smál se Jarda.

„Dnes věřím tomu, že to v Brně v pondělí dáme. A i kdyby, tak jim děkujeme za sezonu," poznamenala paní Lidka. „Za celý zbytek sezony: Klobouk dolů. Dnes to stálo za to," doplnil její kamarád Jarda.

Naproti tomu brněnští fanoušci neskrývali své zklamání. „Přijeli jsme vyhrát, mysleli jsme, že do Zlína přivezeme vítězství. Ale v pondělí je vítězství naše," věřili Jaroslav Peterek a Tomáš Zavadil z Brna.

O vítězství Zlína v Brně je naopak přesvědčen další zlínský fanoušek Jakub Zámečník.

„Parádní utkání, věřil jsem, že vyhrají, bylo to super," hodnotil zápas. Jak se svěřil, fandil ze všech sil i z hrdla. Jeho kamarád Radim Šustek ze Zlína dodal, že je maximálně spokojený.

„Jsem rád i za Kášu, za tu nulu. Jsem šťastný a hrdý fanoušek. Hrdý za to, že se zvedli a šli až sem a dávají zabrat Kometě. Věřím, že obhájí titul," myslí si věrný zlínský fanoušek.

„Utkání nemělo chybu, a také atmosféra byla skvělá. Podle mne v Brně vyhrajeme, nemají na nás páku," hodnotil také Roman Peluněk za Zlína.