Svěřenci hlavního trenéra Rostislava Vlacha v šesti zápasech zapsali devatenáct branek, v průměru tedy vstřelili více než tři branky na zápas. Gólmanské trio Libor Kašík, Daniel Huf, Michal Kořének naopak lovilo puk ze sítě sedmnáctkrát.

Ač to může znít neuvěřitelně, tak všech šest utkání Beranů v přípravě skončilo o jediný gól! Hned třikrát se šlo do prodloužení, dvakrát dokonce rozhodovaly samostatné nájezdy, ve kterých byli ševci jednou úspěšní.

Hokejisté Zlína se v generálce na Chance ligu představili proti Novým Zámkům.
Podívejte se: Obrat z 1:3, tři góly v přesilovce. Berani přemohli bývalé parťáky

Na devatenácti brankách týmu se podílel stejný počet hráčů, střelecky bylo úspěšných třináct z nich. Nejvíce to pálilo druhému nejproduktivnějšímu hráči loňského ročníku Chance ligy Petru Mrázkovi, který se prosadil třikrát. Dvakrát skórovali Pavel Kubiš, Valentin Claireaux a obránce Jiří Suhrada.

Vůbec nejproduktivnějším hráčem zlínských hokejistů v přípravě se stal Antonín Honejsek, jenž se sice poprvé trefil až v generálce proti Novým Zámkům, k tomu si však připsal čtyři asistence. Ve druhém přípravném zápase proti Trenčínu navíc rozhodl samostatné nájezdy.

Za zkušeným borcem se na čtyřech gólech přímo podíleli Pavel Kubiš a obránce Daniel Bukač, ten má na kontě čtyři nahrávky.

Statistiky zlínských hráčů v přípravě

Antonín Honejsek: 1 branka/4 asistence, 1 rozhodující samostatný nájezd
Pavel Kubiš: 2+2
Daniel Bukač: 0+4
Petr Mrázek: 3+0
Valentin Claireaux 2+1
Daniel Gazda 1+2
Daniel Kindl 1+2
Jakub Husa 1+2
Jakub Illéš 1+2
Jiří Suhrada 2+0
Darek Hejcman 1+1
Tomáš Pospíšil 1+1
Bedřich Köhler 0+2
Michal Gago 1+0
Mikuláš Zbořil 1+0
Jan Bartko 0+1
Jiří Ondráček 0+1
Vojtěch Riedl 0+1
Pavel Sedláček 0+1