„Má trefa byla klasická situace po buly. Někdo clonil. Určitě se jednalo o šťastný gól. Každopádně nám branky, které by nás uklidnily a dostaly dříve do zápasu,“ hlesl sklíčený 39letý borec.

Svěřenci Roberta Svobody znovu nezvládli začátek domácího zápasu. V úvodním kole po čtvrt hodině hry prohrávali 0:3, v pátek po pěti minutách 0:2.

„Ve druhém zápase na Spartě jsme měli dobrý vstup, nyní se nám vstup stejně jako proti Olomouci nepovedl. Hradec jsme nechávali chodit do brejků a to se nám vymstilo,“ mrzelo Noska.

„Od půlky první třetiny však naše hra už byla lepší. Dvakrát se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Měli jsme dvacet minut na srovnání,“ uvědomil si David Nosek.

Juniorský mistr světa z roku 2001 se domnívá, že tým ovlivnily předešlé dvě porážky s Olomoucí (1:4) a Spartou Praha (0:3).

„Kdybychom měli výhry, tak věřím tomu, že s tím začátkem naložíme jinak. Bohužel se vše sečetlo. Pro náš tým to není jednoduchý start. Je to pouze v nás,“ nehledá žádné výmluvy.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci se páteční utkání muselo odehrát před skromnější diváckou kulisou. Momentálně je na zápasech ve vnitřních prostorech povoleno 1 000 osob.

„Rozdíl diváků byl poznat, ale ne tak obrovský, jak jsme očekávali. Jako hráči se nad vším snažíme nepřemýšlet. Když je však plná hala, tak domácímu týmu to pomůže psychicky. Nyní je zde více ticho. To nás bezesporu neomlouvá,“ tvrdí Nosek.

Berani po třech zápasech zůstávají bez bodu. David Nosek věří, že současná situace je pouze otázkou času.

„Potřebujeme vybojovanou výhru, začít dávat více branek. Pak by se to mohlo obrátit k lepšímu,“ dodal Nosek.