Příprava: Hokejisté Zlína vyzráli Skalici

Zlín - Hokejisté Zlína dva dny po postupu do semifinále Tipsport cupu sehráli další přípravný zápas. Tentokrát se proti Beranům postavil slovenský vicemistr ze Skalice. Vyrovnaný duel rozhodl Zlín ve třetí části třemi vstřelenými brankami.

20.8.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK

PSG ZLÍN – SKALICA 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)

Domácí nastoupili bez kapitána Balaštíka. Stále chyběl také Nosek se Záhorovským.Do branky se postavil opět Sedláček. Úvodní dvacetiminutovka nabídla divákům spíše průměrný hokej. Až dvě minuty před koncem se před brankáře hostí Martina Faltera prodral obránce Linhart, který otevřel skóre.

V polovině druhé části se hostující Školiak dravě dostal přes vracejícího se Rachůnka a forhendem efektivně dopravil kotouč za Sedláčka, přestože po faulu vysokou holí utrpěl drobné zranění v obličeji.

Ve třetí části se domácí snažili rozhodnout zápas na svoji stranu. Povedlo se to v 47. minutě Kubišovi, který po nezištné příhře obránce Míky zavěsil. Na dvoubrakový rozdíl zvýšil střelou mezi kruhy Bořuta. Ani ne půl minuty poté se opět prosadila třetí formace, když Vlach přelstil hostujícího brankáře počtvrté a stanovil konečný výsledek.

Branky a nahrávky: 18. Linhart (Ondráček), 47. Kubiš (Míka), 57. Bořuta (Leška, Hamrlík), 57. Vlach (Kubiš) – 33. Školiak (Škadra). Vyloučení: 5:5 navíc Rachůnek 5 minut. Využití: 2:0. 100 diváků.

Zlín: Sedláček – Hamrlík, Bořuta, Švrček, Galavas, Míka, Kučný, Linhart, Lučka – Finsterle, Leška, Rachůnek – Důras, Kollár, Köhler, Kubiš, Roman Vlach, Sivák – Ondráček, Balán, F. Čech. Trenéři: Zdeněk Venera, Rostislav Vlach, Richard Hrazdíra.

Autor: Daniel Ostrčilík

20.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
Jan Hemza.

Expert podle soudu uvedl úmyslně nepravdu v posudku

Dopravní nehoda auta pošťáků mezi Děčínem a Hřenskem.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

V neděli na hokejové Berany v 15 hodin, pak na Fastav. A za polovinu!

Dohoda pro fanouška. Nadcházející termínový nedělní střet nejsledovanějších sportů v regionu, kdy ve stejný čas od 17 hodin byl naplánován jak extraligový hokejový duel Beranů s Libercem, tak prvoligový zápas fotbalových ševců s Mladou Boleslaví, má happyend.

Policejní odstřelovači v akci

Státní veterinární správa (SVS) s Ministerstvem zemědělství (MZe) dnes v Holešově proškolila na dvě desítky policejních odstřelovačů o problematice afrického moru prasat.

Kdo bude stotisícím divákem Městského divadla ve Zlíně?

Stotisícího diváka 72. sezony očekává v pátek Městské divadlo Zlín.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.