„Zatímco Tomáš Pospíšil zůstává v Přerově, zlínský dres bude do konce tohoto ligového ročníku oblékat Vojtěch Tomi, jenž k Beranům zamířil začátkem letošního roku v rámci hráčské výměn,“ přiblížil přerovský klub v průběhu čtvrtečního dne.

Situace u obou ofenzivních borců je velmi odlišná. Zkušený Pospíšil dostal na Hané nový impuls, zapadl do prvních dvou lajn, stal se důležitým článkem při vzestupu Zubrů. Za 10 zápasů posbíral tři asistence, o dvě víc, než v letošní sezoně ve Zlíně.

Vedení hokejových Beranů se v úterý vpodvečer potkalo s fanoušky klubu.
OBRAZEM: Berani pořádali setkání s fanoušky. Co se vše řešilo?

Tomi naopak dosud zlínské fanoušky nepřesvědčil, podílel se na jediném gólu ševců. Ve střeleckých příležitostech mu chyběla přesnější muška. Jednou se dostal mimo sestavu. Ve středu proti Prostějovu byl jen třináctým útočníkem, do zápasu vůbec nezasáhl.

Třetím do party je bek Talafa, který se v Přerově rozehrál k solidním výkonům, navíc se dvakrát zapsal do statistiky střelců. Nyní svoji formu bude moci potvrdit ve Zlíně.

Patriks Zabusovs.
Bývalý útočník Beranů posílí Vsetín. Kubiš dohraje sezonu v Náměšti

„O Tadeáše i Vojtu (Lednický) jsme měli eminentní zájem a usilovali jsme o prodloužení jejich hostování do konce sezony. Jednání ale bohužel nakonec nedopadla. Každopádně to byla výhra pro obě strany. Kluci měli důvěru trenérů, velký ice-time a hodně nám v lednu pomohli k důležitým bodům,“ shrnul sportovní manažer Přerova Pavel Hanák.