Do sestavy Beranů se poprvé od účasti na Mistrovství světa juniorů v Kanadě zařadil Jiří Suhrada, který byl zapsaný jako sedmý bek.

Domácí v úvodní třetině na svého soupeře vyslali hned 19 střel, ve druhé polovině se ujaly pokusy Prokeše a Suchánka. Jelikož ve druhém dějství nevyužili své šance a Berani stále čekali na úspěšný zásah, po 40 minutách byl stav pro svěřence Václava Prospala 2:0.

Hostům se podařilo ve třetím dějství, trefu zajistil rodák z Českých Budějovic Lukáš Vopelka. Berani se ve druhé desetiminutovce závěrečné třetiny nadechovali k vyrovnání, naděje ovšem v 57. minutě utnul Doležal.

Tipsport extraliga, 34. kolo

Madeta Motor České Budějovice – PSG Berani Zlín 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 11. Prokeš, 14. Suchánek, 57. Z. Doležal (Pýcha) – 44. Vopelka (Ferenc, Kubiš)

Střely na branku: 40:25. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Rozhodčí: Jeřábek, Lacina – Frodl, Komárek. Bez diváků.

Madeta Motor České Budějovice: Čiliak (Strmeň) – Pýcha (C), Allen, Vydarený (A), Plášil, Suchánek, Slováček – Forman, D. Voženílek, Z. Doležal – M. Novák, Toman, Karabáček – Beránek, R. Přikryl, P. Novák – Christov, Prokeš, Jonák – Holec.

PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Gazda, Řezníček, Ferenc, Žižka (C), Nosek (A), M. Novotný, Suhrada – Dufek, Fryšara, Köhler – Vopelka, Fořt, Kubiš (A) – Šlahař, Honejsek, Okál – Karafiát, P. Sedláček, J. Ondráček.