„Pavel Kubiš s Jirkou Karafiátem bojovali za brankou. Olomoucký obránce se snažil vyjet. Nějak mu to ale ujelo, puk se odrazil ke mně. Prostě jsem do toho plácl a spadlo to tam. I když to bylo trochu se štěstím,“ usmíval se 26letý útočník.

Po konci zápasu se však radovat nemohl. Zlínští hokejisté v pátečním zápase proti Olomouci prohráli 1:4. O osudu utkání přitom výrazně napověděla první třetina, ve které Berani prohráli 1:3.

„V úvodu se to podle mě úplně nerozhodlo. Měli jsme poté tlak, šance, bohužel jsme je neproměnili. Utkání bylo celou dobu hratelné, ale nepodařilo se nám alespoň vyrovnat. Bohužel jsme prohráli,“ mrzelo odchovance zlínského hokeje.

Ačkoliv Hanáci zvítězili rozdílem tří branek, podle Pavla Sedláčka se jednalo o vyrovnaný zápas.

„Neřekl bych, že by Olomouc byla lepším týmem. Neměli jsme ani štěstí, puky se k nám neodrazily. Vstřelili první tři branky a to rozhoduje. Bohužel jsme na ně nedokázali odpovědět,“ trápilo po konci duelu Sedláčka.

Nejen Pavel Sedláček musel vinou současné epidemiologické situace skousnout nižší návštěvu na stadionu Luďka Čajky, která se nakonec vyšplhala na 2 300 diváků.

„Jde poznat, že diváci tady nejsou v takové míře. Věřím, že to brzy skončí, že zase budou plné zimáky,“ dodal s nadějí v hlase.