Co se s tím dá z branky vůbec dělat?

Chytat. Snažit se dál chytat a nepouštět góly. Pomoct klukům, jak jen to jde. Nesmím pouštět tolik gólů. Je jich hodně. Musím se víc snažit a hrát na jeden nebo nejlépe žádný inkasovaný gól. Kluci mi pomáhali, ale pořád tomu něco chybí. Máme i trošku smůlu.

Nejsou ale spoluhráči o krok, nebo půl kroku pozadu?

Nevím. Těžko říct. Třeba už je na nás deka. Po zápase jsem zklamaný a nevím, co k tomu mám říkat.

Už se vám současná situace vkradla do hlavy?

Zahlcujete mě tady otázkami, ale já jsem po zápase trošku mimo. Už mi ta série prohraných zápasů vadí. Už ani nevím, kdy jsem naposledy vyhrál. Už mě to hodně štve.

Jak z toho ven?

Pracovat naplno. Asi tomu pořád dávám málo, tak začnu ještě víc. Prací to prostě musím přebít. Snad to bude lepší.

Měl kapitán Čajánek po zápase emotivní proslov v kabině?

I kdyby tam byl nějaký proslov, tak vám to tady neřeknu. Co má zůstat v kabině, to tam taky zůstane. My se z toho musíme dostat bojovností a dřinou sami. V neděli klidně můžeme vyhrát a mít tři body. A všechno se může otočit. Když ale nebudeme makat na tréninku, neukáže se to ani v zápase. Čeká nás velká dřina, ale zápasů je ještě před námi strašně moc. Ještě bych z toho nevyvozoval nějakou špatnou bilanci. Je sice momentálně špatná, ale ještě toho máme hodně před sebou.

Vyčítáte si některý z gólů? Třeba ten první, kdy vám střela proletěla nad ramenem?

Chytit se dá všechno, ale pustit taky. Všechny góly se daly chytit, ale udělal jsem tam něco špatně. Začnu makat ještě víc.