„Se závěry tohoto projednání bude jako první seznámeno A mužstvo a realizační tým, po úterním extraligovém utkání s Libercem bude vydáno stanovisko pro veřejnost," píše se v dnešním prohlášení klubu PSG Zlín.

„Vlastníci klubu věří, že partneři a fanoušci pochopí, že informace budou zveřejněny jako první interně a až poté budou uvolněny pro veřejnost," vysvětluje PSG Zlín v tiskové zprávě.

Výsledkovou krizi ve Zlíně řeší už třetí sezonu za sebou. Před dvěma lety i vloni vedení klubu trenérský tandem Rostislav Vlach – Juraj Jurík podrželo a vyslovilo mu důvěru, tým se zvedl z posledního místa extraligy a postoupil až do bojů play off, kde později ševci vypadli ve čtvrtfinále s Kometou Brno, respektive pražskou Spartou.

V nedělním utkání proti Chomutovu (1:2) i přes zlepšený herní projev ševci prohráli popáté za sebou a posedmé z posledních osmi zápasů. Za poslední čtyři utkání navíc Zlín má děsivé skóre 2:17. Veselého a spol. kosí především individuální chyby a také mizerná koncovka. PSG je v extraligové tabulce na 12. místě se čtyřbodovým náskokem na poslední Karlovy Vary a dvoubodovou ztrátou na desátou Plzeň.

Ustojí Vlach, který stojí na zlínské střídačce už devět let a desátou sezonu, herní i výsledkovou mizérii i napočtvrté?