Důvod setkání vedení sedmého celku uplynulého ročníku nejvyšší soutěže se zástupci médii ovšem tají. „Nezlobte se, ale bližší informace k obsahu zítřejší konference nemohu prozradit. Nechte se překvapit,“ odmítl být konkrétní tiskový mluvčí PSG Zlín Roman Ordelt, přičemž generální manažer Miroslav Michalovský nebral telefon.

Jako nejpravděpodobnější důvod schůzky se jeví, že vedení extraligového hokeje ve Zlíně ve čtvrtek v pravé poledne slavnostně podepíše smlouvu se svým kanonýrem Jaroslavem Balaštíkem, jenž si v minulých měsících marně hledal angažmá. „Nějaké nabídky z Ruska a Švýcarska mám. Pokud ale neodejdu do zahraničí, českou extraligu bych hrál pouze ve Zlíně,“ dušoval se v polovině června 29letý urostlý útočník, kterého se nám ve středu odpoledne rovněž nepodařilo kontaktovat.

Jako méně pravděpodobnou variantou náplně čtvrteční tiskové konference je představení dalšího významného sponzora, popřípadě příchod dalšího hráče zvučného jména, jenž by měl pomoci týmu ke splnění cíle nového generálního a titulárního sponzora. „Pevně věřím, že se týmu podaří probojovat do semifinále play off,“ vyznale se na poslední tiskové konferenci Juraj Surovič, místopředseda představenstva stavební společnosti PSG.

Nejaktuálnější informace z tiskové konference, popřípadě další podrobnosti se nejrychleji dozvíte na našem webu.