Devatenáctiletý odchovanec kroměřížského hokeje si vzal v utkání Jezdců s Pantery jako první slovo a ve 4. minutě otevřel skóre duelu, když střelou na bližší tyč našel volné místo ve výstroji veterána Luonga v brance hostí.

Mnohem aktivnějším Panterům se ještě v první třetině podařilo zápas otočit, ovšem Jezdci si vzít triumf nenechali.

Bývalý zlínský útočník si první trefu sezony přitom připsal až 12. listopadu proti Vancouveru (2:1), následně 15. listopadu se podílel na přestřelce 5:7 v newyorském derby proti Islanders. A naposledy svůj střelecký potenciál prokázal v nejlepší hokejové lize na světě v neděli v noci.

Někdejší útočník Zlína si zatím v sezoně ve 20 odehraných zápasech připsal šest kanadských bodů za tři trefy a další tři asistence. Ve své druhé sezoně celkem ve 29 utkáních zaznamenal 4 góly a 5 asistencí.

Záznam gólu Filipa Chytila v čase 0:36

Zdroj: Youtube
Berani ukončili sérii proher, Vítkovice vychytal výtečný Sedláček.