Vizovice v přestřelce udolaly nováčka

Zlín – Tuhý boj s úspěšným koncem svedl v 11. kole Zlínské amatérské hokejové ligy (ZAMHL) její čtyřnásobný vítěz s nováčkem z Březnice. Na výhře Vizovic se podepsal hned čtyřmi trefami Lubomír Kubiš.

18.11.2010

Utkání Zlínské hokejové ligy.Foto: Jiří Hetmánek

První dějství patřilo favoritu, kterému vyšel nástup do zápasu. Zaskočená Březnice se probrala až ve druhé třetině, kdy obrovské nasazení a čtyři trefy málem přinesly zvrat v zápase.

„Prostřední část se nám příliš nevydařila. Soupeř ukázal svou sílu, a nechybělo mnoho a dokázal by snad i vyrovnat. Rozhodně se nováček nesmí podceňovat, neboť předvádí opravdu skvělé výkony a již několikrát favority zaskočil. Je vidět, že sází na týmový duch a i za nepříznivého stavu jsou odhodláni poprat se o výsledek,“ vyzdvihl přednosti nováčka vizovický Kubiš.

„Nám se naštěstí podařil vstup do poslední třetiny, kdy jsme opět dokázali vstřelit důležité branky, které zápas rozhodly,“ oddechl si Kubiš, který ke dvěma trefám z úvodu zápasu přidal právě dva rozhodující góly ve třetí třetině. „S úvodem sezony jsme docela spokojení, a to i přesto, že jsme příliš neposílili. Držíme se v blízkosti medailových pozic. Nedáváme si zbytečně přehnané cíle, ovšem rádi bychom letos v tabulce skončili do třetího místa,“ naznačil ambice svého týmu vizovický snajpr.

Vysokou porážkou (1:9) skončil zápas posledních Šneků s malenovickými Sharks. Hattrickem se v zápase blýskl Jiří Kuňák. Své dvojutkání dobře zvládl i úřadující mistr otrokovický BUM, když nejprve porazil napajedelský KAS a poté v dohrávce i Baťovku, čímž se posunul na druhé místo.

Zlínská hobby liga (ZHoL) měla o víkendu na programu kompletní osmé kolo. V zápase o druhé místo zaváhala Zdema, když podlehla Falconu vysoko 6:10. V čele soutěže se i přes výhru až na nájezdy proti Mladcové udržel úřadující šampion Lípa.

Jiří Hejtmánek

Výsledky 11. kola ZAMHL: Šneci – Sharks 1:9 (Kopčil – Kuňák 3, Kuklínek, Jurášek po 2, Veselý, Pařízek), ART Zlín – PSVS Napajedla 2:4 (Lefan st.,Žáček – Jünger, Kozel, Nuhlíček, Sedláček), Březnice – Vizovice 5:8 (Chalupa, Machala po 2, Kadlčák – Kubiš L. 4, Jurčík, Hradil, Hořák, Bělíček), Baťovka – Kohouti 2:3 (Běták, Jordán – Heneš L, Heneš P, Vaculík), BUM Otrokovice – KAS Napajedla 5:3 (Žikovský Pavel 2, Laciga, Kobzaň, Hejtmánek – Stuchlík ml. 2, Vašíček). Dohrávka 8. kola: Baťovka – BUM Otrokovice 1:4 (Rozum – Žikovský Petr 2, Zubík, Kobzaň).
10. Šneci Otrokovice 11 0 0 0 11 29:102 0
Výsledky 8. kola ZHoL: Lípa – Mladcová 7:6 po sam.nájezdech, O2 Zlín – Rotor Podhoří 4:6, Falcon – Zdema Vikings 10:6, Hamag – Torpédo 5:9.1

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

Výstava fenomén igráček v OD 13 ve Zlíně.
15

OBRAZEM: Výstava Fenomén Igráček poprvé ve Zlíně

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Tak tohle se vážně nepovedlo. Zlínští fotbalisté přišli s Mladou Boleslaví o letošní domácí neporazitelnost. Ševci sice po trefě Nigerijce Ekpaie rychle vedli, ale absolutně nezvládli pasáž hry od 25. do 32. minuty, ve které inkasovali tři branky a nakonec v 11. kole HET ligy se Středočechy prohráli 1:5.

Kašík v euforii: Neskutečné. Straší nás minulé roky

ROZHOVOR, VIDEO/ S nadsázkou to vlastně zvládli i bez něj. Právě po odvolání brankáře Libora Kašíka na střídačku a zapojení šestého hráče do hry hokejisté Zlína dvěma góly vyrovnali z 0:2 na 2:2. V prodloužení pak už zase zlínský gólman mohl slavit výhru z brankoviště a následně si užít i pozápasovou děkovačku s fanoušky.

Hokejisté Zlína předvedli další famózní finiš a zdolali Liberec

Další obrat dokonán! Hokejisté Aukro Berani Zlín dokázali dotáhnout další obrat. Tentokrát po dvou slepených gólech během 42 vteřin Liberec vedl 2:0. Jenže beranům stačily poslední dvě a půl minuty, aby vyrovnali na 2:2 Lotyši Robertsem Bukartsem a Ralfsem Freibergsem.