Pohárové derby pro Vsetín

VSETÍN -Parádní obrat předvedli ve včerejším utkání dne 14.srpnaletního Tipsport Cupu hokejisté Vsetína. Deset minut před koncem prohrávali v derby se Zlínem už o dvě branky, ale dokázali srovnat, v poslední minutě prodloužení dali vítěznou branku a připsali si tak ve třetím vystoupení v Tipsport Cupu premiérové vítězství. Naopak Zlín po předchozí porážce v Třinci ve svém druhém duelu letos obnoveného letního poháru opět prohrál.

15.8.2007

VSETÍN - ZLÍN 5:4 v prodloužení (1:1, 1:1, 2:2 - 1:0)

Domácí hokejisté v utkání dvakrát vedli, ale pokaždé hned vzápětí hosté srovnali. Když ve třetí části svěřenci kouče Bokroše odskočili ve 46. minutě už na dvoubrankové vedení, zdálo se být rozhodnuto. Důležitým momentem ale byla 50. minuta, ve které za stavu 4:2 pro Zlín šli v těsném sledu za sebou na trestnou lavici dva hostující hráči.

Domácí útočník Fadrný využil přesilovku a minutu po něm srovnal mladík Hrňa. Ten mohl také tři minuty před koncem dokonat úplný obrat, ale z jasné příležitosti trefil jen brankáře Čecha. Rozhodnutí tak padlo v poslední minutě prodloužení, kdy se půl minuty před vypršením nastavení trefil do odkryté klece obránce Šmach.

V táboře Vsetína, který byl na začátku června vyloučen z extraligy, následně se proti verdiktu odvolal a ještě stále neví, jaká bude jeho hokejová budoucnost, tak s utkáním panovala spokojenost. „Kluci si vítězství zasloužili, hodně se na něj nadřeli. Konečně nám taky padly nějaké branky, což nám v předchozích utkáních s Vítkovicemi vůbec nešlo. Měli jsme tentokrát i štěstí v zakončení,“ pochvaloval si kouč Vsetína Rostislav Vlach.

Naopak z prohospodařeného vedení neměl radost asistent zlínského trenéra Bokroše Jaroslav Stuchlík. „Chceme i přípravná utkání vyhrávat a je škoda, že jsme dvoubrankový náskok neudrželi. Budeme muset zapracovat hlavně na defenzivě. Vsetín jsme pouštěli i do dvojnásobných dorážek a z toho padaly branky,“ zhodnotil letní derby Stuchlík.

Branky a nahrávky: 16. J. Hruška (Nedbálek), 24. Stantien, 50. Fadrný (Rob), 51. Hrňa (Nesrsta, Podešva), 65. Šmach (Rob, Fadrný) - 17. R. Pšurný (Kubiš), 27. Záhorovský (Balaštík, Vlach), 41. Vlach (Záhorovský, Balaštík), 46. Balaštík (Záhorovský). Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. Diváci: 1 225.

Vsetín: Biegl - Andersons, Zapletal, Nedbálek, Šmach, Haschka, Farda, Kapr - J. Hruška, Stantien, Davídek - Rob, Fadrný, Mleko - Hrňa, Podešva, Knebl - Hubáček, Berzinš, Nesrsta.

Zlín: J. Čech - Bokroš, Galvas, Zubíček, Bořuta, Lučka, Ďurák, Matula, Nosek - Balaštík, Vlach, Záhorovský - Okál, Martin Čech, Rachůnek - Kubiš, R. Pšurný, Balán - Brunec, Mokrejš, F. Čech.

15.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 15 000 Kč Stavební a provozní elektrikáři Elektrikáři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Elektrikář s platnou vyhláškou 50 §6 a vyšší, Požadujeme manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat, dobrý zdravotní stav., Výhody: příspěvky na stravování, příspěvky na životní pojištění. Pracoviště: Podhoran lukov a.s., Pod Kaštany, č.p. 499, 763 17 Lukov u Zlína. Informace: Jana Bělíčková, +420 577 116 101. Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč Montážní dělníci elektronických zařízení Montážní technici elektro. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Náplň práce: realizace a organizace montáže elektrosoustav a oživování jednoúčelových strojů a zařízení, zabezpečování servisní činnosti, samostatné vedení realizace projektů jednoúčelových strojů, Požadavky: vzdělání (SO, SŠ) technického směru, např. v oboru elektromechanik apod., znalost montážních postupů při elektromontážích, vyhláška 50 vítána, kreativita, bezkonfliktnost, schopnost týmové práce, odpovědnost, znalost oboru automatizační techniky, řidičský průkaz B, Výhody: stravenky, odborné školení, příspěvek na důchodové připojištění. Pracoviště: Teaz s. r. o. - sídlo, tř. Tomáše Bati, č.p. 1658, 765 02 Otrokovice 2. Informace: Luděk Kábrt, . Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč Prodavači smíšeného zboží Prodavač/ka v bufetu. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Prodavačka v bufetu, požadujeme potravinářský průkaz, Výhody: příspěvky na stravování, příspěvky na životní pojištění. Pracoviště: Podhoran lukov a.s., Pod Kaštany, č.p. 499, 763 17 Lukov u Zlína. Informace: Jana Bělíčková, +420 577 116 101. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Speciální pedagogové 12 200 Kč Specialisté, metodičtí poradci pro výuku cizích jazyků Tvůrci výukových materiálů v cizím jazyce, lektoři RJ a AJ. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: rodilý mluvčí ruského jazyka, znalost anglického jazyka min. na úrovni B2; VŠ filologického směru (překlady, pedagogická odb.), Náplň práce: tvorba odborných výukových materiálů a jejich ověřování ve výuce. Pracoviště: Lingua, spol. s r. o., nám. T. G. Masaryka, č.p. 2433, 760 01 Zlín 1. Informace: Hana Dynková, .

Vicemistr Evropy 1996 Michal Horňák trénuje juniorku Spartu i českou reprezentaci.
5

Poznal jsem svět, úplně jiný život, říká vcemistr Evropy Horňák

Trenér Zlína Michal Bílek

Osmifinále MOL Cupu: oslabený Zlín jede do Olomouce, Svědíka čeká premiéra

Je smutné, že to nevyšlo lépe, mrzelo Štěpánka po premiéře

ROZHOVOR/ Byl příjemným překvapením ve zlínské sestavě. Devatenáctiletý Filip Štěpánek dostal poprvé v kariéře šanci v základní sestavě ligového Zlína. V těžké zkoušce mladý zadák obstál, i když oba góly padly po akcích z levé strany, od spoluhráčů i kouče Bílka slyšel pochvalná slova.

Rozhodli trestný kop a penalta. Ševci prohráli a v poháru skončili

Standardní situace je připravily o body i lepší výsledek v posledním ligovém utkání na Slavii, trestný a pokutový kop je vyřadili ze hry také v poháru. Fotbalisté Zlína nezvládli na hřišti olomoucké Sigmy závěrečnou čtvrthodinu, po umístěné ráně Šimona Falty a následné proměněné penaltě Jakuba Plška prohráli v osmifinále MOL Cupu 1:2 a v soutěži pro letošní ročník skončili.