„Jsme hrdí, že můžeme tímto způsobem prohloubit naši podporu klubu a zlínský stadion tak nově ponese název naší banky. Na zlínském hokeji a jeho budoucnosti nám velmi záleží. Součástí naši strategie je podpora regionu, kde jsme vyrostli v úspěšnou banku. Věříme, že společnými silami i ve spolupráci s dalšími významnými a úspěšnými firmami z regionu dokážeme vrátit Berany tam, kam bezpochyby patří,“ přeje si předseda představenstva Trinity Bank Ing. Dušan Benda, FCCA.

„Jsem moc rád za podporu všech našich partnerů. Všechny prostředky investujeme vždy zpět do rozvoje klubu, ať už v podobě rekonstrukcí, zlepšování tréninkového zázemí nebo zkvalitnění služeb pro fanoušky. Vše nelze realizovat hned, a proto mě velice těší, že jsme se se společnostmi Trinity Bank a CCM dohodli na dlouhodobé podpoře klubu nad rámec jejich stávajících plnění. Věřím, že hráči i fanoušci realizované změny podpoří svými výkony na ledě i na tribunách," dodal GM Beranů Jan Pravda.

Miloš Říha mladší (vpravo).
Kouč Beranů Říha: Cítím progres! Mluví o Šenkeříkovi, posilách i brankářích

Název hlavního zimního stadionu ve Zlíně se mění po dlouhých 33 letech. Nového pojmenování se dočkala také menší hala, která převážně slouží mládežníkům. Právě díky značce CCM, dodaveteli hokejového vybavení, bude mít někdejší PSG aréna komplexnější vybavení. Včetně posilovny, střílny –⁠ skatemillu a tělocvičny.

„Z renovovaného zázemí budou těžit, jak samotní hráči, tak i jejich fanoušci a další hobby sportovci, pro které se v prostorách arény otevře řada nových možností. Pod naší patronací se rekonstruuje CCM tréninkové centrum pro fyzickou přípravu a hokejové CCM skills centrum. Partnerství s Berany si velmi vážíme a jsme rádi, že takovéto prostory ve spolupráci s naší společností vznikají právě ve Zlíně, kde je hokej nedílnou součástí života ve městě i v celém regionu,“ zmínil Jiří Besser, majitel společnosti STŘÍDA SPORT, která je oficiálním distributorem tradiční kanadské hokejové značky CCM pro český, slovenský a maďarský trh.

Úspěšná česká tenistka Tereza Martincová si ze Zlína odvezla nový vůz Land Rover Defender 90 a v rámci místního turnaje amatérů předala vítězům poháry a své dvě rakety s věnováním.
Podívejte se! Další auto ze Zlína pro tenistku. Jaké si odvezla Martincová?