PSG ZLÍN – SPARTA PRAHA 2:1 v prodl. (0:0, 0:0, 1:1 – 1:0)

První branku zápasu dali hosté, ale protože byl dosažen rukou, nebyl uznán. Přestože se domácí snažili hrát ofenzivně, nebezpečnější byli hosté.

Nejblíže gólu u domácích byl Čajánek, ale jeho sólo Pinc dvě minuty před přestávkou zneškodnil.

Prostřední část patřila beranům. Ze své převahy si vypracovali šance Hamrlíka, Balaštíka, Honejska či Tesaříka ale brankář Pinc byl vždy připraven.

Zlín navíc promarnil 72 vteřin dlouhou přesilovou hru pěti proti třem.

Na úvodní šanci Zlína Šlahaře odpověděli Pražené ve 48. minutě, kdy se prosadil Tenkrát – 0:1.

Domácí se dočkali vyrovnání o šest minut později, kdy zužitkoval Holíkovu šanci Balaštík.

A protože před koncem řádné hrací doby spálil své šance Holík s Rachůnkem, muselo rozhodnout prodloužení. V jeho druhé minutě se i přes faul prosadil domácí Honejsek – 2:1

Branky a nahrávky: 54. Balaštík (Holík, Čech), 62. Honejsek – 48. Tenkrát (Forman, J. Hlinka). Rozhodčí: Šindler, Hradil – Blümel, Jiří Svoboda. Vyloučení: 3:6. Bez využití. Diváci: 5177.

Zlín: J. Sedláček – Hamrlík, Linhart, Zámorský, Urbanec, Tesařík, Horák, Řezníček, Kotvan – Balaštík, Leška, Köhler – Honejsek, Čajánek, O. Veselý – Kubiš, Holík, Čech – Okál, Šlahař, Ondráček. Trenéři: Rostislav Vlach, Jurík a Hrazdira.

Sparta Praha: Pinc – Sičák, Milam, Krstev, Gřegořek, Philipp, Jan Hanzlík, od 21. navíc Hunkes – Tenkrát, J. Hlinka, Pacovský – Broš, Hovorka, Bahenský – Jánský, Přibyl, I. Rachůnek – D. Kočí, Simon, Forman. Trenéři: Jandač a Votruba.