„Do Komety míří obránce Marek Hrbas, který se tak do Brna vrací po necelém roce. Ve žlutomodrém nebude po dohodě s vedením pokračovat ani finský útočník Michael Keränen, jehož během krátkého angažmá brzdila častá zranění. Z hostování se nevrátí Roman Vlach, který po konci v Přerově bude dále působit v Prostějově,“ informovali Berani.

Hrbas se po příchodu k ševcům měl stát jedním z klíčových hráčů týmu, navíc byl asistentem kapitána. Své předpoklady však zcela nenaplnil. 

Petr Holík se vrací do rodného Zlína.
Velký návrat! Berany posílil odchovanec Petr Holík, GM září nadšením

Více se očekávalo také od finského útočníka Keränena, 34letý útočník v 17 utkáních získal 6 bodů, za menší vklad do týmu mohla i opakující se zranění. Klub poté v sezoně nepočítá ani s Vlachem.

Druhou šanci naopak dostane Zdeněk Sedlák mladší, který poslední měsíce strávil ve Frýdku-Místku, v zachraňujícím se týmu Chance ligy nasbíral 7 bodů v 17 duelech.

Petr Holík po návratu do Zlína.
Řešil i extraligu, vysvětlil příchod do Chance ligy. Holík o návratu k Beranům

„Po skončení hostování ve Frýdku-Místku se do týmu naopak vrací útočník Zdeněk Sedlák, který se již nyní připravuje s týmem,“ dodal zlínský klub.

Rozhodnuto je také o osudu urostlého beka Stefana Warga, kterému nejprve byla prodloužena zkouška. V polovině ledna se stal právoplatným členem kabiny ševců. Zatím do konce sezony.