Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam se vydat za zábavou

Zlín - Kam se vydat za zábavou ve Zlínském kraji 6. prosince 2011

6.12.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Shutterstock.com

ÚTERÝ 6. prosince

MIKULÁŠSKÉ ODPOLEDNE

Pro děti je připraven bohatý program doplněný o vystoupení multiinstrumentalisty Jiřího Stivína a dětského souboru z ateliéru Zebra pod vedením Markéty Kunstové. Nebudou chybět ani Mikuláš, čert a anděl.

Kdy: 17.00

Kde: hotel Baltaci Atrium, Zlín

ROZSVÍCENÍ STROMEČKU UTB

Děti i dospělí si mohou vyzkoušet zdobení perníčků nebo výrobu ozdob. K poslechu hraje Valašský soubor písní a tanců Beskyd. Podvečer si zpříjemníme promítáním pohádky Princezna se zlatou hvězdou na čele. Večer v Bloku 12 hrají Afterstrom.

Kdy: 16.00

Kde: budova U2, Univerzita T. Bati, Zlín

MY JSME MALÍ KOLEDNÍČCI

Doprovodný hudební program žáků a učitelů ZUŠ Uherské Hradiště k výstavnímu projektu Vánoce v galerii Vánoce v muzeu aneb Půjdem spolu do Betléma.

Kdy: 17.00

Kde: Galerie Slováckého muzea, Uherské Hradiště

ZAHÁJENÍ VÝSTAVY NADĚŽDY ČANČÍKOVÉ OHLÉDNUTÍ

Zahájení výstavy kreseb a grafik zlínské výtvarnice. Výstava je věnována jejímu významnému životnímu jubileu.

Kdy: 17.00

Kde: Alternativa kulturní institut, Zlín

STŘEDA 7. prosince

VÁCLAV HUDEČEK A PŘÁTELÉ

První ročník nového koncertního cyklu Václav Hudeček a přátelé uzavře v pořadí již čtvrtý koncert. Půjde o vánoční koncert světového houslového virtuosa.

Kdy: 19.00

Kde: hotel Baltaci Atrium, Zlín

HOKEJ UTB vs. VÍDEŇ

Hokejový výběr zlínské UTB se postaví těm nejlepším hráčům vídeňské univerzity. Stane se tak již ve středu 7. prosince od 19 hodin na stadionu Luďka Čajky. „Čestné buly zápasu vhodí trojnásobný mistr světa Petr Čajánek. O hymny se postarají zlínští filharmonici,” sdělil kapitán domácího týmu Michal Rudecký.

Kdy: 19.00

Kde: stadion L. Čajky, Zlín

NA VÁNOCE DLÚHÉ NOCE

Předvánoční čtení, tvoření a hudba. Za zvuku vánočních příběhů a melodií si vyrobíme něco krásného na stromeček.

Kdy: 15.30

Kde: Masarykova veřejná knihovna, Vsetín

ČTVRTEK 8. prosince

VÝROČÍ GUSTAVA MAHLERA

Rok 2011 se nese ve znamení velkých oslav rakouského skladatele Gustava Mahlera, jehož místo narození je spjato s českými zeměmi. Zazní: V. Riedlbauch: Smrtelná ronda, J. Suk: Fantazie g moll, op. 24, G. Mahler: Symfonie č. 1 D dur. Sólista: Martina Bačová, housle. Dirigent: Stanislav Vavřínek.

Kdy: 19.00

Kde: Kongresové centrum, Zlín

ROCKOVÉ KOLEDOVÁNÍ

Koledování u stromečku se Svatým Plukem, Janem Gajdošíkem a jeho přáteli.

Kdy: 18.00

Kde: Galerie Slováckého muzea, Uherské Hradiště

MISS ZVÍŘÁTKO 2011

Do soutěže můžete přihlásit morčata, králíky, křečky, myši, želvy, nejedovaté hady, nejedovatý hmyz a pavouky. Přihlásit se můžete na e-mailovou adresu filip.mares@alcedovsetin.cz nebo osobně ve čtvrtek 8. prosince 2011, do 15 hodin v ALCEDU.

Kdy: 16.00 až 18.00

Kde: ALCEDO středisko volného času, Vsetín

PÁTEK 9. prosince

TICHÁ NOC S GENTLEMEN SINGERS

Dopřejte si chvíli klidu a rozjímání s nádhernou hudbou. Gentlemen Singers vás provedou předvánočním časem s radostí a citem. Vyslechnete duchovní skladby, adventní písně, české i světové vánoční koledy a cykly vánočních skladeb složených přímo pro Gentlemen Singers českými a zahraničními autory.

Kdy: 19.00

Kde: KD Klobučan, Valašské Klobouky

POPELKA ANEB JAK TAMBOR KE ŠTĚSTÍ PŘIŠEL

Pohádkový muzikál v podání Dětského pěveckého sboru Comenius. Autor: Pavel Cmíral (rodák z Uherského Brodu), režie: Robert Bellan.

Kdy: 18.00

Kde: Dům kultury, Uherský Brod

SOBOTA 10. prosince

SNOWPORNING PARTY TOUR

Bude se promítat Pepe movie snowboardové video, seskládané ze záběrů od více jezdců z různých míst. Ve videu budou k vidění největší čeští srdcaři, povětšinou ti, co nebyli doposud v žádném českém videu. Afterparty s DJ Pauser a DJ DTonate (hiphop, funk, soul).

Kdy: večer

Kde: Golem club, Zlín

II. BENEFIČNÍ KONCERT ROTARIÁNI SVÉMU RODNÉMU MĚSTU

Účinkují Joel Bros, Barbora Valečková & Tomáš Lekeš, Collegium Classic. Výtěžek bude věnován Oblastní charitě Uherský Brod na zakoupení automobilu pro zdravotně postižené lidi.

Kdy: 17.30

Kde: Muzeum J. A. Komenského, Uherský Brod

VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ KONCERT

Vystoupí zpěvačky Ilona Csáková, Monika Bagárová nebo zpěváci Ben Cristovao a Marek Ztracený. Večerem bude provázet Petr Rychlý a Gabriela Partyšová.

Kdy: 19.00

Kde: KD Elektra, Luhačovice

KOUZLO VÁNOC

Přijděte si vychutnat vánoční odpoledne plné tvoření a vánoční pohody. Všichni si ozdobí svůj vánoční perníček, vyrobí krásné, vánoční přáníčko nebo vánoční ozdobu na stromeček či vánoční jesličky

Kdy: 14.30

Kde: RC Kamarád Nenuda, Zlín

ÚTERÝ 13. prosince

2. DOBROČINNÝ BAZAR NADĚJE

Darováním nebo koupí bižuterie, knih, hraček, gramodesek, kabelek, skla, porcelánu, oděvů, autodoplňků či známek i ubrousků přispějete na nákup speciálních matrací pro seniory či hudebních nástrojů pro mentálně postižené. Zapojte se i vy pro dobrou věc.

Kdy: 10.00 až 19.00

Kde: Masters of Rock Café, Zlín

STŘEDA 14. prosince

PŘEDVÁNOČNÍ DOBROČINNÁ AUKCE

Již pátý ročník dobročinné aukce, která má za cíl pomoci chudým obyvatelům Bangladéše. Pořádá občanské sdružení Samari ve spolupráci s Nadací Tomáše Bati a se studenty FMK UTB ve Zlíně.

Kdy: 18.00

Kde: Baťova vila, Zlín

#nahled|https://g.denik.cz/55/44/servis061211_denik_flash_big.jpg|https://g.denik.cz/55/44/servis061211.jpg|Kulturní servis#

#nahled|https://g.denik.cz/55/44/servistipy061211_denik_flash_big.jpg|https://g.denik.cz/55/44/servistipy061211.jpg|Kulturní servis#

6.12.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Předvolební Deníku probíhala 19. října v Aviatice.
7

Začíná superdebata Deníku: politici se sjíždějí do sídla redakce

Jan Uherka z Uherského Brodu je nejstarším kandidátem pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.  Kandiduje ze 14. místa za ČSSD.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Koupila jsem si dvě housenky

Nakukuji do dveří sálu, který se hemží lidmi. Nejen děti zaujatě pozorují obrovské skleněné vitríny seřazené na stolech v dlouhých řadách téměř přes celý obrovský sál. Zdají se nekonečné. V nich se skrývají více či méně vzácné exempláře brouků, nejkrásnější druhy motýlů, ale i hadů, pavouků, gekončíků, chameleonů a dalších zajímavých potvůrek.  

Jsme z ciziny a studujeme ve Zlíně! Studenti slavili výročí Erasmu

Vlajkový průvod prošel ve středu 18. října Zlínem. Byl oslavou třicátého výročí výměnného pobytu Erasmus, díky němuž mají možnost studovat studenti v jiných zemích světa. Univerzitu Tomáše Bati navštěvuje přibližně tisícovka zahraničních studentů. Kulturu své země přiblížili ostatním i formou ochutnávek jídla v Univerzitním centru.

Hyenismus v ulicích měst: Využívají postižení druhých, aby mohli krást

Lýdia a Isabela. Dvě devatenáctileté Rumunky se ve středu kolem 14 hodiny snažily přesvědčit na zlínském náměstí Míru kolemjdoucí, že jsou hluchoněmé Češky, které vybírají finanční pomoc pro postižené spoluobčany, vše pod vlajkou EU. Ti, kteří jim naletěli, museli do předem připraveného formuláře uvést své jméno, adresu, částku kterou přispívají a podpis.

MHD v areálu nemocnice? Dělá se analýza

Bude zajíždět do areálu zlínské nemocnice městská hromadná doprava? Zatím stále není jasné. Nemocnice dělá dopravní analýzu, město prý na ni čeká a dopravní podnik čeká zase na případný befel od města.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení