Několikanásobné zlaté slavici tentokrát nebude dělat hudební doprovod celá její kapela. Vystoupí pouze se svým dlouholetým kolegou Petrem Maláskem. Výtěžek z akce bude věnován vybraným handicapovaným dětem ze Zlínského kraje.

„Charitativních akcí pro potřebné pořádáme několik do roka. Poté, co bude jasné, kolik peněz se v pondělí večer vybralo, zveřejníme jména dětí či rodin, kterým tentokrát pomůžeme. Žádostí máme spoustu, takže na koho se nedostane teď, dostane se příště,“ informovala ředitelka občanského sdružení Korunka Veronika Záhorská.

V pondělí večer se fanouškové Lucie Bílé mohou těšit na takové songy, jakými jsou Píseň samotářky, Summertime, Jsi můj pán, českou verzi známé skladby Celine Dion All By Myself a řadu dalších.

Hudebník Petr Malásek spolupracuje s Bílou už dlouhá léta. „Po letech jsme tak sehraní, že já jsem na jevišti s ním nesmírně, neskutečně šťastná. Petr to je miláček. Je pro mě obrovský poklad. Mít okolo sebe dobré muzikanty je stejně důležité jako mít dobrý repertoár,“ řekla v jednom z rozhovorů pro Zlínský deník známá zpěvačka.

Tým občanského sdružení Korunka nezahálí. Už 10. prosince chystá tradiční vánoční koncert Báry Basikové. „A příští rok plánujeme také velkolepou módní přehlídku, protože oslavíme už desátý ročník této oblíbené akce,“ pochvalovala si Záhorská.

Ještě předtím však připravuje charitativní hokejové utkání, jehož se účastní tým HC Olymp proti zlínskému hokejovému klubu, a to už 13. listopadu na stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. „Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona. Můžeme se těšit na Martina Dejdara a řadu dalších herců i hokejistů, kteří vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst a obcí,“ vysvětlila ředitelka.

Pondělní recitál Lucie Bílé začne v 19 hodin.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Zde vás budeme v průběhu dne informovat o nejdůležitějších a nejzajímavějších událostech z regionu a hlavně vám nabídneme různé soutěže.

Aktuální témata Zlínského deníku:

DOPRAVNÍ SERVIS
Veškeré informace týkající se osobní i veřejné dopravy a cyklostezek v regionu.

KOMUNÁLNÍ VOLBY 2010
Vše ohledně voleb, které proběhnou ve dnech 15. a 16. října 2010.

MÁME RÁDI KACHNY
Nepravidelná rubrika pravidelně plná neuvěřitelných zpráv.

DENÍK ZLÍŇÁKA
(Ne)oficiální blog reportérů Zlínského deníku o dění v regionu i mimo něj.