Oblíbená zpěvačka nadělí divákům dvaadvacet hitů

Je to už dlouhých dvaadvacet let, co odstartovala sólová kariéra Lucie Bílé. Mnohonásobná držitelka Českého slavíka si proto symbolicky připravila dvacet dva písní a vyrazila s nimi na podzimní turné Madeland Tour 2007. „Před časem jsem řekla, že mě letos bude vidět. Tak to plním,“ uvedla na vysvětlenou zpěvačka. Jako hudební doprovod si s sebou Bílá na své koncerty vozí kapelu Petra Maláska. Nejinak tomu bude ve Zlíně.

V roli hostů se pak na zlínském pódiu vystřídají Ewa Farna, Kamil Střihavka a Václav „Noid“ Bárta. Všichni zazpívají sólově i v duetu s Bílou. Chybět nebude ani zpěvaččin dvorní skladatel Ondřej Soukup. „Pan Soukup doprovodí Lucii Bílou při některých skladbách na basovou kytaru,“ vysvětlila produkční pořádající agentury September Viera Divoká.

Na diváky čeká zítra večer v Novestě nejen ojedinělý hudební zážitek, ale také pestrá podívaná. „Show se neobejde bez videoprojekce. Ta bude jednak snímat dění přímo na jevišti, jednak ukáže fotky ze soukromého archivu Lucie Bílé a videoklipy k několika písničkám, jako třeba Láska je láska,“ řekla Divoká. „Přímo na pódiu se bude také křtít albumWoman,které Bílá vydala 1. října,“ dodala.

Podle pořádající agentury mají Zlíňané i lidé z okolí o koncert velký zájem a vystoupení je už od pondělka vyprodané.