„Největším tahákem na našem studentském festivalu bude americká kapela Crazy Town se svým ikonickým songem Butterfly, který byl hitem v patnácti zemích světa, včetně USA a Německa,“ láká Radek Musil, manažer Majálesu.

Majáles se koná ve středu 2. května ve zlínském parku před Baťovou vilou. Průvod studentů v maskách vyjde ve 14 hodin z náměstí Míru a povede městem kolem univerzitních budov až do parku, kde zábava potrvá do půlnoci. Golemové, tanečníci, žongléři, bojovníci, mažoretky, studenti a jiná havěť, ti všichni jsou podle pořadatelů vítáni. Kromě vystoupení řady kapel bude možné vyzkoušet různé aktivity z doprovodného programu.

„Pokud jsi sportovní nadšenec, bude pro tebe a tvoje kámoše připravený nafukovací fotbálek. Naopak pokud bys chtěl zavítat do jiného světa, můžeš dohopsat do virtuální reality. RedBull pro tebe bude mít připravený Playstation nebo simulátor Formule 1,“ vyzdvihl Radek Musil.

A chybět nebude ani volba krále a královny Majálesu, na který jsou zváni i všichni středoškoláci ze Zlína a okolí, včetně široké veřejnosti. Vstup na akci je zdarma.