Hnutí Mysli Jinak je další aktivitou zakladatele Slováckého léta Marka Pochylého. Jeho cílem je naučit lidi „myslet jinak" a uvědomit si své vlastní schopnosti.

„Smysl našeho hnutí může být pro každého jiný. Mým smyslem je odemykání lidského potenciálu a výtěžek pro dobrou věc. Druhým pilířem je získávání kontaktů. Kdo by se nechtěl potkávat s úspěšnými či stejně smýšlejícími lidmi? Poslední a nejdůležitější fází je uvést vše v život. Bohudík myšlení bez konkrétních činů vás k úspěchu nedovede," vysvětluje své pohnutky Marek Pochylý.

„Budeme pokračovat v dalším ročníku Mysli Jinak VIP. Ve čtvrtek 24. 11. zavítáme do zlínského Golden Apple Cinema. Přivítáme skvělé hosty i majitele nejnadějnějšího českého startupu Olivera Dlouhého. Druhá přednáška 1. 12. v aule FaME na UTB bude neméně atraktivní a dotýká se velmi populárních témat jako internet věcí, digitalizace výroby a novinky ze světa firmy Apple. Navíc chystáme on-line přenos do atraktivních zahraničních firem. Těšíme se na vás," zve Marek Pochylý.

Veškeré podrobnosti o přednáškách a informace o tom, jak se na ně registrovat, najdete na facebookové stránce hnutí Mysli Jinak. (ex)