Ta je součástí alba…píchnu si tě jehlou, jež vydala skupina vloni. O čem klip je? Jak říká frontman Premieru Jaroslav Bobowski, je to jeden velký mejdan.

„Co se týče textu, je písnička trochu snová. Takže klip je v podstatě o večírku, který jsme zorganizovali v naší zkušebně s fanoušky,“ sdělil zpěvák.

Poznamenal, že skupina dále ve složení David Wolcik, Jaroslav Mikoška a Dan Hrnčiřík trochu zaexperimentovala. Natáčení totiž svěřila do rukou studentů z umělecko-průmyslové školy v Uherském Hradišti, kteří se věnují filmu a designu.

„Je to navíc prvně, co jsme přizvali na natáčení i neznámé tváře. Překvapilo nás, že se jich sešlo na kompars tolik. Zajímá nás, co z toho vyleze,“ pousmál se Bobowski, který v jednom momentě spadne do rukou fanoušků.

O prostorách, kde by se mohlo natáčet, prý kapela moc dlouho nepřemýšlela. Svitovské prostory se jí totiž líbí. „Ještě než jsme tady měli zkušebnu, nafotili jsme nějaké promo snímky v polorozpadlých budovách,“ vzpomněl zpěvák, který si s ostatními natáčení užíval. I přesto, že bylo poměrně únavné.

„Když má člověk delší dobu pauzu, tak trošku z tohoto života vypadne. Ale strhlo mě to. Byla tady super atmosféra, byl jsem mile překvapen,“ dodal frontman.

Klip k první písničce na novém albu má být hotový do tří týdnů. K vidění bude podle kapely jistě na hudebním kanálu Óčko a také na internetu. Píseň Dokola se objevuje na nové desce společně s dalšími dvanácti písněmi. Kapela Premier, kterou proslavil v devadesátých letech hit Hrobař, připravuje nyní pro své příznivce i řadu koncertů. Kdy a kde skupina hraje, je možné si přečíst na webových stránkách www.premier-rock.cz.