Přijďte si zatančit na dětský Indiánský bál

Dnes (čtvrtek) můžete na tuto akci vyhrát dvě rodinné vstupenky, každá v hodnotě 240 Kč. 

Stačí mít jen trochu štěstí a být fanouškem Zlínského deníku na facebooku. Sledujte náš facebook, soutěž proběhne "na zdi".

Akci pořádá tuto sobotu obecně prospěšná společnost Aktivně životem a Centrum pro rodinu Zlín o.s.

Úderem patnácté hodiny se hlavní sál na hotelu Moskva ve Zlíně změní v indiánskou vesnici plnou zábavy. Všichni návštěvníci mohou přijít v indiánských převlecích.

„Během programu moderátorky-indiánky naučí děti hned několik indiánských písní doprovázených tancem, nebude chybět bubnování a soutěž o nejlepší indiánskou maminku a babičku," prozrazuje koordinátorka akce Michaela Straková ze společnosti Aktivně životem o.p.s. s tím, že se těší na pestré indiánské převleky, které si rodiče i děti vymyslí.

Čelenky s pírkem dostane každé dítě při příchodu do sálu.

„Celé odpoledne bude indiánské. Je to krásné téma, které nám může hodně co říct o životě indiánů i o jejich moudrech," pokračuje Straková.

Během odpoledne proběhne také několik soutěží, v nichž mohou malí i velcí indiáni získat zajímavé odměny – např. vstupy do zábavního parku Galaxie, vstupenky do divadla, do solné jeskyně, nebo na indiánskou výstavu v muzeu. Jednou z hlavních cen bude také dort.

„Jsme moc rádi, že se do akce zapojuje více místních organizací. Tradičně na přípravě spolupracujeme s Centrem pro rodinu ve Zlíně, letos nám nově pomůže také Rodinné centrum Kamarád-Nenuda. Je hezké, že jsou organizace ochotny navzájem spolupracovat," dodává Straková.

Kdo nebude chtít tancovat a soutěžit, může si něco pěkného vyrobit v tvořivé dílně, která bude další součástí bálu.

Cílem rodinného odpoledne je nabídnout rodinám i během zimních měsíců možnost příjemného trávení volného času. „Víme, jak je důležité, aby rodiče s dětmi trávili svůj čas. Bál je dobrou příležitostí, jak získat společné zážitky a navázat nová přátelství," uzavírá Straková. Vstupenky na bál budou v prodeji přímo na místě.