Lehce po jednadvacáté hodině už to kolem sokolovny žije, dovnitř proudí řada lidí. Zevnitř jsou zatím slyšet známé songy kapely Premier, která dělá Reflexům předkapelu. Zaplněný sál dostává do varu nesmrtelnou písničkou Hrobař, ruce většiny vylétají nahoru. V krátké pauze mezi písničkami baskytarista rozdává fanouškům pod pódiem cédéčka.

„Já chci taky. Mně taky," nese se mezi fandy, ale to už Dany dává odmítavé znamení, že pro tuto chvíli je to zatím všechno. Prostor vzápětí dostávají odvážné dámy, které mají příležitost postavit se za mikrofon k členům kapely, tančit s nimi a zazpívat si společně například pohádkovou písničku Hlupáku, najdu tě.

„Vybrali si mě, tak jsem šla. Měla jsem trošku trému, ale dala jsem to," říká rozesmátá blondýnka Martina Kokešová z Napajedel. „Je to tady skvěléééé," směje se a trsá nadšeně do hudby.

Pozornost a elán svých fanoušků si Premiér udržuje až do konce vystoupení. Ovšem ani v přestávce, kdy si aparaturu chystá zlatý hřeb večera, kapela Reflexy, se to pod pódiem příliš nevyprazdňuje. Kdo chce mít své oblíbené idoly na dosah, stojí na svém místě, aby mu jej nikdo nezabral.

„Úplně je milujeme, zbožňujeme. Jezdíme s nimi skoro všude, když to vyjde, nikde nechybíme," říká s leskem v očích jedna ze dvou kamarádek Denisa z Kvasic. Nadšeně přihlížejí, jak kapela skládá aparaturu, když se zatouží s ní vyfotit.

„Já se s Libčou znám, my si s ním tykáme. Domluvíme to," shodují se dívky a snaží se upoutat pozornost zpěváka kapely Libora Plška. Nakonec se jim podaří domluvit se a rychle vybíhají na pódium. V poslední chvíli k nim přibíhá také další sympatická slečna.

Místo v první řadě mezitím ukořisťuje také Sabina Janíková z Topolné. „Na Reflexy se těším, proto ta první řada. Někde zezadu bych si to neužila. Jsou nejlepší," haleká nadšeně. S prvními údery do strun, kláves a bubnů není v hlavním tanečním sále sokolovny téměř k hnutí. Jednu hudební pecku střídá druhá, téměř od nerozeznání je rytmus songu Rasputin od kapely Boney M, jen s rozdílem českého textu kapely.

„Ra-ra-Rasputin, já do práce nemusím, milenec carevny a ne jen její. Ra-ra-Rasputin, pod krkem Rusko držím, já jsem tu kápo, tak smiřte se s tím," skanduje do rytmu nadšeně zaplněný sál, jedna z fanynek v koženém kostýmu pohazuje do rytmu dlouhými blonďatými vlasy.

„Já tady slavím zároveň i narozeninýýý," prozrazuje hlasitým zvoláním svou euforii zase například Lenka Balogová z Topolné a objímá se do hudby střídavě se svými kamarádkami.

Do půlnoci zbývá několik desítek minut, když nastává kýžený okamžik: ke skupině na pódium přichází zpěvák kapely Premier Jarda Bobowski a zpěvačka Alžběta Kolečkářová. Jarda bouchá šampaňské a poléváním nového cédéčka jej křtí. Láhev pak koluje mezi fanoušky.

To už se ale do zpěvu pouští Alžběta Kolečkářová, zní jejich společná píseň ze stejnojmenného alba Proud mezi námi. Jedna ze slečen, očividně známá zpěvačky, si utírá dojetím slzy a rozmazává si řasenku.

„Nebul, to jsou určitě slzy dojetí," utěšují ji ostatní fanynky.

„Je tady úžasná energie," říká dojatě i samotná zpěvačka. Po několika jejích skladbách ji opět střídají Reflexy a koncert v Napajedlích pokračuje do brzkých ranních hodin. 

Proud mezi námi♫ Je to jedenácté CD kapely. Obsahuje symbolicky jedenáct písní. Členové kapely na nich pracovali průběžně. „Nelze říct, zda nám to zabralo rok, dva či tři," říká Deníku zpěvák Libor Plšek
♫ Na albu zpívají dva hosté: úvodní stejnojmennou píseň nazpívala Alžběta Kolečkářová (rodačka ze Zlína, jedna z finalistek v soutěži SuperStar) a Jarda Bobowski (zpěvák kapely Premier)
♫ Titulní píseň Proud mezi námi má už na internetu více než 220 tisíc zhlédnutí
♫ Alžběta Kolečkářová i Jarda Bobowski s kapelou Reflexy jeli celé turné