Toto CD je velmi rozmanitým důkazem, že tato autorská továrna na hity stále zraje nejen po muzikantské či textařské stránce, ale i zvukově Reflexy jdou s dobou, přičemž si krom nejmladšího publika na tomto CD svému srdci songy blízké najdou i fanoušci, kteří kapelu podporovali už v jejích začátcích před více než dvaceti lety.

Mezi jedenácti songy na CD, které se jmenuje Proud mezi námi, jsou tedy romantické pomalé záležitosti, songy popovější, ale i s prvky rockovými. Ve skupině se na tvorbě aktivně podílejí všichni členové a autorská symbióza se projevuje neustálým nabalováním fanoušků, které Reflexy mají z řad snad všech generací.

Reflexy ročně odehrají více než 150 koncertů a festivalů napříč republikou a k již známým hitům jako například Ty jsi divoká, Neříkej, Sluneční, Euforie, Diamant atd. evidentně nyní přibývají další, jako je například duet, který se jmenuje jako nové album, tedy Proud mezi námi.

Na nazpívání tohoto duetu, který již úspěšně boduje v rádiích, na internetu má přes 150 tis. zhlédnutí, Reflexy přizvaly finalistku druhé řady SuperStar Alžbětu Kolečkářovou.

Ovšem mezi lidmi se již také šíří druhý song z nového CD Můj čas nevypršel, na kterém se jako host podílel i Jarda Bobowski ze skupiny Premier. Proto je přirozené, že oba zmiňovaní hosté a mnoho dalších budou nedílnou součástí mimořádných křtových show, se kterými od října Reflexy vyráží za svými fanoušky. Už dnes si je tedy nenechte ujít ve Francově Lhotě a zítra v Napajedlích. (ex)