Po Alkoholu vystoupil jeden z hlavních taháků programu Bílé Hlíny, seskupení Ara-kain. Koncert se vydařil i přes deštivé počasí, na jehož adresu zpěvák kapely Honza Toužimský několikrát zažertoval. „Máte co pít? Je třeba doplňovat tekutiny, když je takovej hic," nadnesl ironicky Toužimský. Déšť a chladné počasí byly patrně největším nepřítelem festivalu. Většina návštěvníků přesto vypadala spokojeně.

„Moc se mi tu líbí. Nejvíc se těším na kapely Kabát a Doga. Je mi líto, že nevyšlo počasí, ale areál je na pořádání festivalu jako stvořený. Mohly by se tu konat častěji," domnívá se osmnáctiletá Věra Oškerová.

Po Arakainu vystoupily méně známé formace jako Traktor, Walda Gang a Konflikt, aby rozehřály publikum pro hlavní hvězdy večera kapely Doga a Kabát. Zazněly ty největší hity, jako je Korida, Burlaci na Volze, V pekle sudy válej a mnohé další známé songy. Závěr festivalového programu patřil skupinám Jackye a Kosovci.

Výstava fenomén igráček v OD 13 ve Zlíně.
15

OBRAZEM: Výstava Fenomén Igráček poprvé ve Zlíně

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Tak tohle se vážně nepovedlo. Zlínští fotbalisté přišli s Mladou Boleslaví o letošní domácí neporazitelnost. Ševci sice po trefě Nigerijce Ekpaie rychle vedli, ale absolutně nezvládli pasáž hry od 25. do 32. minuty, ve které inkasovali tři branky a nakonec v 11. kole HET ligy se Středočechy prohráli 1:5.

Kašík v euforii: Neskutečné. Straší nás minulé roky

ROZHOVOR, VIDEO/ S nadsázkou to vlastně zvládli i bez něj. Právě po odvolání brankáře Libora Kašíka na střídačku a zapojení šestého hráče do hry hokejisté Zlína dvěma góly vyrovnali z 0:2 na 2:2. V prodloužení pak už zase zlínský gólman mohl slavit výhru z brankoviště a následně si užít i pozápasovou děkovačku s fanoušky.

Hokejisté Zlína předvedli další famózní finiš a zdolali Liberec

Další obrat dokonán! Hokejisté Aukro Berani Zlín dokázali dotáhnout další obrat. Tentokrát po dvou slepených gólech během 42 vteřin Liberec vedl 2:0. Jenže beranům stačily poslední dvě a půl minuty, aby vyrovnali na 2:2 Lotyši Robertsem Bukartsem a Ralfsem Freibergsem.