„Bylo to nesmírně příjemné setkání. Pan Bedi není žádná nafoukaná hvězda, ale velmi milý člověk. Probrali jsme spoustu témat,“ řekl pro Deník zlínský Sandokan Pavel Vacek.

Samotný Bedi byl velmi zvědavý na divadelní provedení příběhu a potěšilo ho, že se zlínští divadelníci vydali svou vlastní cestou. Přiznal se, že nikdy neslyšel o tom, že by příběh o malajském tygru byl na divadle uváděn.

Schůzka trvala zhruba hodinu a půl u čaje a kávy ve velmi přátelské atmosféře. „Hovořili jsme hlavně o evropském a indickém divadle, o vazbách současného bollywoodského filmu na tradiční indické divadlo, o upřímném vztahu Kabira Bediho k divadlu, o jeho producentských plánech s bollywoodským filmem, ale také o Baťovi,“ prozradil Vacek.

Pavel Vacek společně s dramaturgem inscenace Vladimírem Fekarem předali Kabiru Bedimu několik pozorností souvisejících se zlínskou inscenací Sandokan i se Zlínským krajem. Jednalo se o plakáty k inscenaci, program s věnováním a podpisy zlínských herců, DVD s inscenací, fotografie, dvě trička, která byla vyrobena u příležitosti premiéry inscenace Sandokan a piráti z Mompracemu, a slováckou borovičku. Kabir Bedi na oplátku podepsal zlínským tvůrcům plakát s přáním divadelních úspěchů a několik svých fotografií.