Aktuálně se chystá na příští týden ve čtvrtek 12. ledna beseda se světově proslulým švýcarským spisovatelem Erichem von Dänikenem, který se zabývá záhadami a jehož knihy si získaly miliony fanoušků. Ta se uskuteční od 19 hodin v Městském divadle Zlín.

Stejné prostředí bude hostit ve čtvrtek 19. ledna Sametový večer neboli Koncert Marty Kubišové, Michala Prokopa a Spiritual Kvintet, se začátkem od 19 hodin.

Šangri-la, což je jméno pro nikdy nenalezené údolí opojné blaženosti a věčného blahobytu, je největší expozicí svého druhu v Evropě. Stovky originálních předmětů a fotografií představují velmi atraktivní formou život lidí ve státech na úpatí Himálaje.

Výstava končí k poslednímu únoru

„Je to výstava pro milovníky mýtů, cestování, filozofie, i pro všechny, kteří se chtějí dozvědět na jednom místě co nejvíce o Tibetu, Bhútánu a Indii. Vhodná je pro všechny věkové skupiny, protože její koncepce myslí jak na dospělé, tak i na děti,“ ujistil pořadatel a cestovatel Rudolf Švaříček s tím, že unikátní výstava je ve Zlíně k vidění ještě do 29. února.