Jeho pracovnice totiž připravily tradiční akci Nezbedníček vypráví dětem pohádku. Tentokrát se mohou rodiče s dětmi těšit na příběh O popletené abecedě.

„Tuto akci pořádáme každý měsíc. Je určena nejenom pro rodiče, ale také prarodiče. Průvodcem odpoledne je skřítek, který svým posluchačům povypráví pohádku, a poté děti plní úkoly, hádanky nebo pracují ve výtvarné dílničce. Těm nejmenším pomáhají právě rodiče,“ přiblížila vedoucí bibliotéky Gabriela Klabačková. Setkání začne v 15 hodin.

Konec září bude ve slavičínské knihovně ve znamení sedmého ročníku Pohádkiády aneb S princeznami nebo čerty tropíme si žerty! „Jedná se o dvoudenní happening pro děti a mládež, který se uskuteční 24. a 25. září. Účastníky opět čeká průvod pohádkových masek městem, mnoho zábavných soutěží a her. Za příznivého počasí je plánována dobrodružná večerní hra a táborák. Nebude chybět diskotéka i společné nocování,“ informovala vedoucí. Na akci je nutné se předem přihlásit v knihovně.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Zde vás budeme v průběhu dne informovat o nejdůležitějších a nejzajímavějších událostech z regionu a hlavně vám nabídneme různé soutěže.